Taht Oyunları’nın grafik roman uyarlaması ikinci ciltle sürüyor

Temmuz 4, 2023

Taht Oyunları’nın grafik roman uyarlaması ikinci ciltle sürüyor

“Taht Oyunları – Grafik Roman 2” Epsilon Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Tüm diyarlardan dışlanmışların son durağı Sur’da siyahlara bürünen Jon Kar, Yeminli Kardeşler’e ayak uydurmaya çalışıyor. Sadakatin de ihanetin de kimde bulunacağının belli olmadığı topraklarda ise Kral Eli Lord Eddard Stark, bir gizemin peşinde sürükleniyor.

Dar Deniz’in ardında, ürkek ve korku içinde sürüklendiği evliliğinde aşkı ve gücü bulan Daenerys Targaryen, bu barbar topraklarda bir umut yeşertiyor.

Bran’e düzenlenen suikastın görünen tek sorumlusu Tyrion Lannister’ı ise zorlu günler bekliyor. Mağrur Leydi Catelyn Stark’ın merhameti Tyrion’u kurtarmaya yetecek mi? Yoksa zindanlardan kurtulmak için zekâsından ve merhametten çok daha fazlasına mı ihtiyacı var? İblisin işi zor. Eddard’ınki daha zor.

Suikastlar ve turnuvalar, oyunlar ve dalavereler… Neredeyse gerçek olacak kadar karmaşık.

George R. R. Martin’in dünyayı kasıp kavuran eseri Taht Oyunları’nın bu grafik roman uyarlaması, yine yaratıcı ekibin bir sürpriziyle son buluyor. Taht Oyunları 2, sizi gizemli ve gergin bir yolculuğa davet ediyor. Kış geliyor. Gardınızı alın ve bu görkemli maceraya kaldığınız yerden devam edin…

edebiyathaber.net (4 Temmuz 2023)

Yorum yapın