“Instagram Girişimciliği” yayımlandı

Ağustos 17, 2021

“Instagram Girişimciliği” yayımlandı

Oğuzan Saruhan’ın yeni kitabı Instagram Girişimciliği, Destek Yayınları’ndan yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram aynı zamanda büyük bir satış ve pazarlama ağı olarak da öne çıkıyor. Geniş kitlelere ulaşmanın en hızlı ve popüler araçlarından Instagram pazarlamanın kurallarını da geri dönülemez şekilde değiştirdi.

Peki, bu mecrayı etkili şekilde nasıl kullanabiliriz?

Sosyal medya danışmanı ve yazar Oğuzhan Saruhan yeni kitabı Instagram Girişimciliği’nde yalnızca Instagram’ı etkin kullanmanın yollarını anlatmıyor aynı zamanda giderek dijitalleşen dünyamızda bu alanda kazancımızı arttırmanın reçetelerini de sunuyor.

Oğuzhan Saruhan’ın yazdığı Instagram Girişimciliği Destek Yayınları’ndan çıktı.

Arka Kapak Yazısı:

Bazen Ufak Dokunuşlar, Büyük Kazançlar Getirir.

Instagram’ın dünya çapında çılgınlar gibi kullanılması pazarlamadan kişisel markalaşmaya her şeyi yıkıcı bir şekilde değiştirdi ve dönüştürdü. Bugün kişisel girişiminizi büyütmek, çok daha kalabalık kitlelere ulaştırmak istiyorsanız etkili bir Instagram performansı sergilemek mecburiyetindesiniz.

Gerçek ve sanalın birbirine karıştığı bu yeni dönemde zaman, mekân ya da mesafe gibi kavramların geleneksel bir önemi kalmadı. Instagram sayesinde artık elinizde, potansiyel müşterinizin evine doğrudan açılan bir kapının anahtarı var.

Sosyal medya danışmanı ve yazar Oğuzhan Saruhan, Instagram’da nasıl A’dan Z’ye etkili bir performans gösterebiliriz, emeğimizi dijitalleşen dünyada nasıl paraya çevirebiliriz, Instagram’ı ne kadar doğru kullanıyoruz gibi soruların cevaplarını bu kitapta veriyor.

Yazar Hakkında:

Oğuzhan Saruhan 1988’de doğdu. Oğuzhan’ın dünyaya gözlerini açmasıyla, internetin kullanılması neredeyse aynı zamanlarda oldu. Çocukluğunu sokaklarda, gençliğini ise bilgisayar başında geçiren Oğuzhan, internet öncesi ve internet sonrası şeklinde tanımlayacağımız iki dünyayı da görme ve deneyimleme imkanı buldu.
Türkiye’nin en büyük dijital medya şirketlerinin sosyal medya stratejilerini belirleyen ve yönetimlerini yapan ekiplerin yöneticiliğini yapan Oğuzhan, ülkemizdeki birçok üniversitede öğrencilere sosyal medyayı anlattı. Oğuzhan ayrıca sosyal medya eğitmenliği ve danışmanlığı yapmaktadır.

edebiyathaber.net (17 Ağustos 2021)

Yorum yapın