Sıfır atıkla doyurucu menüler

Haziran 6, 2022

Sıfır atıkla doyurucu menüler

Nadiya Hussain’in Şimdi Yemek Zamanı adlı kitabı, Zeynep Kayahan Karaçalı çevirisiyle Düşbaz Kitaplar tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Çok sevilen Netflix programı Time to Eat’in sunucusu ve The Great British Baking Show’un kazananı Nadiya Hussain, aile sofralarınız için uygulayacağınız 100 farklı pratik tarifi sizinle buluşturuyor.

Nadiya Hussain gün boyu ev ahalisine yemek hazırlamanın, hele bir de tam zamanlı bir işle meşgulseniz mutfakta vakit geçirmenin nasıl yorucu bir iş olduğunu pekâlâ biliyor.

Şimdi Yemek Zamanı, tam da bu yorgunluğu dindirmeyi hedefliyor; tüm ailenizin seveceği hızlı ve basit tariflerle hafta içi akşam yemeklerine ve yoğun günler için yemek sofralarına çözümler üretiyor. Bu basit tariflerle sadece çabuk ve kolay yemekler yapmayacaksınız, aynı anda birden fazla yemek yaparken sıfır atığı mümkün kılacak çözümleri de öğreneceksiniz.

ŞİMDİ YEMEK ZAMANI SAYESİNDE BENİM YEMEK YAPMA YÖNTEMLERİMLE TANIŞACAKSINIZ, ZAMANLA SİZ DE BENİM YOLUMDAN GELECEKSİNİZ VE FARKINA BİLE VARMADAN BİR ANDA ZAMANI AKILLICA KULLANAN BİR ŞEFE DÖNÜŞECEKSİNİZ.”

“Bu tarifler işe yarıyor… Hussain en iyi şeflerden.”

– The Times

“Müthiş hızlı, stressiz tarifler.”

– Daily Express

“Yemek sanatının yeni kraliçesini birlikte selamlıyoruz.”

– Sun

edebiyathaber.net (6 Haziran 2022)

Yorum yapın