Masthead header

Reha Erdem’in son filmi “Koca Dünya” ilk kez gösterilecek

1487057863_Koca_D__nya_Afi__Reha Erdem’in yeni filmi Koca Dünya, 21 Şubat 19.30’da Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına SineBu’da yapılacak ön gösterimle ilk kez sinemaseverlerle buluşacak.

Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına düzenlenen kampanyanın ilk etkinliğinde, “Korkuyorum Anne”, “Beş Vakit”, “Hayat Var” ve “Kosmos” gibi başyapıtlarla Reha Erdem‘in son filmi “Koca Dünya” ilk kez izleyiciyle buluşacak.

Gala ve kampanya çerçevesinde düzenlenecek diğer etkinliklerin geliri, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi’nin gerçekleştirdiği; Hisar Kısa Film Seçkisi, Türkiye Sineması Görsel Hafıza Projesi, Sinefil Dergisi, Sinema Söyleşileri Kitabı ve diğer projelerin hayata geçirilebilmesi amacı ile kullanılacak.

Yönetmen Reha Erdem ve film ekibinin katılımıyla 21 Şubat Salı akşamı saat 19.30’ da SineBu’da gerçekleşecek olan galadan elde edilecek gelirle, öğrencilere sinema sanatını tanıtmaya, sevdirmeye yönelik film gösterimleri düzenlemekte olan Mithat Alam Film Merkezi’ne fon sağlanmış olacak.

edebiyathaber.net (15 Şubat 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r