Masthead header

En uçlardaki 70 psikiyatrik vaka

KAPAK.inddPsikiyatri Uzmanı Dr. Zeynep Pınar Akıncı’nınTürk Psikiyatristin Divanı” adlı kitabı Hayykitap etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Bu kitapta okuyacaklarınız bütünüyle gerçek! Türkiye’nin gerçeği. Ve sarsıcı. Bu satırları okuyan birçok kişinin de maruz kalıp, utancından, korkusundan anlatamadığı gerçekler belki de. Travmalar, örselenmeler, çıldırmalar… Panik ataklar, aşağılanmalar, başkasının hayatını yaşamalar…

Psikiyatrist Zeynep Akıncı Pınar, divanından geçen en can yakıcı, çaresiz hikâyeleri çözüm önerileriyle birlikte ele aldı ve benzer sorunları olanlara yol gösterebilmek için Türk Psikiyatristin Divanı’nda okuyucuları ile paylaştı.

İşte hiç uyanmak istemeyen zengin kadından 9 yaşında saçları ağaran çocuğa, aile içi çoklu taciz kurbanı kızdan iktidarsız ama azgın damada, kurnaz nişanlıdan ergen kocaya, ters ilişkiden günahsız aşka, anksiyete bozukluğundan şizofreniye, başı sürekli dönen ‘deli’den cinsel freni patlamış adama kadar Türkiye’den en uçlardaki 70 psikiyatrik vaka!

Ruhsal bir panorama!

Şaşıracaksınız, inanamayacaksınız, yer yer sinirleriniz bozulacak, bu kadar da olmaz diyeceksiniz… Benzer vakaları yaşadıysanız ders çıkarıp bilgilenecek, yaşamadıysanız Allah’a şükredeceksiniz!

Kitaptan

Çağımızın Problemi Yetersizlik ve Rekabet

Stres Düzeyi Nasıl Azaltılır

Başarılı Erkeğin Arkasındaki Kadının Hazin Sonu

Çoklu Ensest Vakaları

Çok Eşli Koca Diplomalı Kadına Karşı

Yıllar Süren Ev Hapsi

Dayak Yiyen Koca

70 Milyonluk Ülkede Boşandığı Eşinin Aynısını Bulan Adam

Kimlikleri Başkasına Ait Olanlar

Erkeğin Evde Aslan Olmadığı Bir Vaka

Sosyal Medyada Sürekli Kendimizi Onaylatma İsteği

edebiyathaber.net (27 Şubat 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r