Masthead header

Az turistik, çok yerel şahane bir seyahat kitabı: “Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan”

Nazlı Gürkaş’ın yazdığı Yunanistan gezi rehberi niteliğinde kitabı ‘Zeytin Ağacının Gölgesinde” hep kitap tarafından yayımlandı.    

Tanıtım bülteninden:

Seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın kaleme aldığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyenlerin yol arkadaşı olacak. hep kitap’ın yayımladığı ilk seyahat kitabı olma özelliği de taşıyan Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, cep yakmayan bol mavili-yeşilli bir rota çizmek ve Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek isteyenler için 4 Mayıs’tan itibaren raflarda!

Belki zor bir seneydi. Belki çok çalıştınız, çok stresli günler geçirdiniz. Belki çok bunaldınız, gündelik işler bile uykularınızı kaçırmaya başladı. Ne olursa olsun bir tatili hak ettiniz. Yaz geliyor; dinlenmek, hafiflemek lazım. Belki de bunu insanların en rahat olduğu, güzel kokuların sızdığı masalardan şen kahkahaların yükseldiği bir ülkede yapmalısınız bu sene: Begonvil kokulu masmavi ülke Yunanistan’da.

Bunun için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri iyi bir rehber! Kalabalıklardan uzakta, ağaçlara sarılabileceğiniz, masmavi suların içinde tüm stresinizi unutturacak, sizi herkesin geçmediği yollardan geçirecek bir kitap belki. Okudukça içinizi ısıtacak, fotoğraflarıyla büyüleyecek, coşkusuyla aylardır ertelediğiniz tatil planlarınızı gerçekleştirme gücü verecek bir kitap…

İşte seyahati bir sanat olarak gören Nazlı Gürkaş’ın yazdığı Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan tam da aradığınız yol arkadaşı! Cebinizi yakmayacak mavili-yeşilli bir rota çizmek, Yunanistan’ın en güzel yemeklerini yemek istiyorsanız; “Daha az turistik, daha fazla yerel deneyim” diyorsanız çantanızda bu kitap olmadan yola çıkmayın.

Zeytin Ağacının Gölgesinde Yunanistan, 4 Mayıs’tan itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

edebiyathaber.net (1 Mayıs 2018)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r