Masthead header

Aşkın Tadı 2: Tatlı Niyetine Öpücük raflarda

Poppy J. Anderson imzalı, üç kitaplık aşk romanları dizisi “Aşkın Tadı”nın ikinci kitabı Tatlı Niyetine Öpücük, Esra Even çevirisiyle 14 Temmuz’da hep kitap tarafından yayımlanıyor.

Tanıtım bülteninden 

Tatlı Niyetine Öpücük, her sayfasını merakla okuyacağınız, içindeki yemekler ve tatlılarla iştahınızı kabartacak olağanüstü bir roman.

Almanya’nın severek okunan yazarlarından Poppy J. Anderson, okurlarına üç kitaplık lezzetli mi lezzetli aşk romanları sunuyor. “Aşkın Tadı” isimli dizide romanların konuları da değişiyor, kahramanlar da… Değişmeyen tek şey, birbirinden lezzetli yemekler! hep kitap, dizinin ilk kitabı İçinde Aşk Var’dan sonra ikinci kitapla da okurlara muhteşem bir aşk hikâyesi sunmaya hazırlanıyor: Tatlı Niyetine Öpücük!

Nick O’Reilly yaptığı yemeklerle olduğu kadar dış görünüşüyle de kadınların aklını başından alan bir şef. Çapkın, esprili, hayattan keyif almayı bilen bir adam. Tek bir konuda eleştiri duymak hoşuna gitmiyor: yaptığı yemekler! Ne var ki Londra’dan Boston’a kısa bir süre önce taşınmış olan gazeteci Claire tam da bunu yapar. Çalıştığı gazetede Nick’in yemekleri hakkında pek de hoş olmayan bir yazı kaleme alır. Yazı işlerini basan Nick karşısında bu güzel kadını görünce ne yapacak? Peki Claire, Nick’in cazibesine ve yemeklerine karşı koyabilecek mi?

edebiyathaber.net (12 Temmuz 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r