2022’yi planlamaya hazır mısınız?

Aralık 15, 2021

2022’yi planlamaya hazır mısınız?

Bir günü, bir haftayı ve bütün bir ayı kapsayan etkileşimli içeriğiyle, çocuklara zaman yönetimi ve planlama becerisi kazandırmayı hedefleyen Majanda, genel kültür sayfaları ve dopdolu etkinlik seçkisiyle yeni yılda yine eğlenceyi garantiliyor.

Tanıtım bülteninden

2022’ye Majanda‘yla girmeye hazırlananları neler bekliyor?  

Majanda’nın yaratıcılarından M. Banu Aksoy, 2022’ye Majanda ile girmeye hazırlananları doyasıya eğlencenin beklediğini söylüyor: “2022 temamız ”Anlat Kendini!” olduğu için Majandistler (Majanda kullanıcılarına verdiğimiz isim) kendilerini türlü biçimlerde ifade etmenin yollarını keşfedecekler önümüzdeki yıl. Kendi içlerine dönüp bakabilecekleri, ânı yakalayabilecekleri, takıp takıştırabilecekleri, çalıp oynayabilecekleri, yazıp boyayabilecekleri, dışarı çıkabilecekleri, gördüklerini gösterebilecekleri ve ürettikleri her şeyi başkalarıyla paylaşabilecekleri bir yeni yıl bekliyor dostlarımızı. Haftalık ve aylık takvim planlaması, zaman ve para yönetimi, alışkanlıklar ve duygu takibi gibi Majanda alametifarikaları da yine Majandistlerin hayatını kolaylaştıracak tabii ki.”

Neden herkesin bir Majanda‘sı olmalı?

Yıldıray Karakiya ise Majanda’yı ajandalardan farklı kılan özelliklere dikkat çekiyor: “Bu bir ajanda değil Majanda! Sıradan ajandalar boş ve ruhsuzdur; aylar ilerledikçe doldurulması külfet olmaya başlar. Oysa Majanda, her bir köşesi hevesle doldurulan ifade alanlarıyla dolu. Onu ”Bir Yıllık Eğlence Defteri” olarak tanımlamamızın nedeni de işte bu!
Diyelim ki gelecek hafta bir dişçi randevunuz var. Bunu sıradan bir ajandaya da Majanda‘ya da not edebilirsiniz. Peki, bekleme salonunda sizi hangisi oyalar? Dişçinin, o vızır vızır aletleriyle ağzınızda bir toplu konut projesine girişeceği gerçeğinin yarattığı gerginliği kim unutturur? Yanıtınızı duyar gibiyim. Âdeta bir stadyum dolusu insan ”Majanda, Majanda!” diye yeri göğü inletiyor. Haklısınız. Zira o bir ajanda değil, Majanda! Tam da bu nedenle herkesin bir Majanda‘sı olmalı.”

Majanda 2022 aralık ayı boyunca Tudem Kitabevleri ile www.tudemkitabevi.com‘da yüzde 35 indirimde!

edebiyathaber.net (15 Aralık 2021)

Yorum yapın