Zirvedeki isimlerin alışkanlıkları, düşünceleri ve rutinlerine dair çok sayıda ayrıntı

Temmuz 21, 2023

Zirvedeki isimlerin alışkanlıkları, düşünceleri ve rutinlerine dair çok sayıda ayrıntı

Tim Ferriss’inDevlerin Takım Çantasıadlı kitabı Epsilon Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

“Kaybedenlerin hedefleri, kazananların sistemleri vardır.”

Girişimci, podcast yayıncısı ve New York Times çoksatan yazarı Tim Ferriss’ten çığır açan bir kitap!

Devlerin Takım Çantası’nda, Tim Ferriss’in bir milyondan fazla indirilen podcast’ine konuk olan dünyaca ünlü isimlerden hayatınıza yön verecek taktikler, ipuçları ve başarı tüyoları bulacaksınız.

Teknoloji sektörünün güçlü isimleri, rekor sahibi sporcular, başarılı film yıldızları, dünyaca ünlü şarkıcılar ve efsanevi yazarlar… Bu insanlar kendilerini nasıl motive ediyorlar? İşlerinde nasıl başarılı oluyorlar ve nasıl sağlıklı, mutlu bir şekilde yaşıyorlar? Sabahları uyanır uyanmaz ne yapıyorlar?

Arnold Schwarzenegger’in önsözünü yazdığı kitapta, zirvedeki bu isimlerin alışkanlıkları, düşünceleri ve rutinlerine dair başka hiçbir yerde bulamayacağınız çok sayıda detay sizi bekliyor.

Devlerin Takım Çantası, günlük hayatta uygulayabileceğiniz detaylar ve uzun vadeli planlarınız için ilham alabileceğiniz başarı öyküleriyle birlikte, daha kararlı ve daha üretken olmak adına kullanabileceğiniz etkili ve sistemli bir yol haritası sunuyor.

“Dünyaca ünlü bu isimlerin süper güçleri yok. Kendileri için belirledikleri kurallar gerçekliği bükmeye öylesine izin veriyor ki süper güçleri varmış gibi görünüyorlar fakat onlar bunu nasıl yapacaklarını öğrenmişler ve siz de öğrenebilirsiniz. Bu ‘kurallar’ genellikle sıradışı alışkanlıklar ve daha büyük sorulardan ibarettir.”

edebiyathaber.net (21 Temmuz 2023)

Yorum yapın