Tuna Kiremitçi Türkiye’nin dört bir yanında imza günleri yapmaya hazırlanıyor

Ağustos 21, 2022

Tuna Kiremitçi Türkiye’nin dört bir yanında imza günleri yapmaya hazırlanıyor

Tuna Kiremitçi ile Türkiye’nin dört bir yanında imza günü yapmaya hazırlanıyor.  “Perinin Ölümü” isimli kitabını; İzmir, Bursa ve İstanbul olmak üzere üç ayrı şehirde D&R mağazalarında gerçekleşecek etkinliklerde okurları için imzalayacak.

Kiremitçi, Başkomiser Perihan Uygur’un yeni maceralarını anlattığını kitabını 20 Ağustos’ta D&R İzmir Hilltown’da, 27 Ağustos’ta D&R Bursa Kent Meydanı’nda, 28 Ağustos’ta D&R Suadiye’de imzalayacak.

Program

20 Ağustos Cumartesi saat 17.00

D&R İzmir Hilltown

27 Ağustos Cumartesi saat 15.00

D&R Bursa Kent Meydanı

28 Ağustos Pazar saat 15.00

D&R Suadiye

Kitap hakkında:

Tuna Kiremitçi’nin “Mezun Cinayetleri” adlı ilk polisiye kitabında başlayan Başkomiser Perihan Uygur’un hikâyesi, “Perinin Ölümü”nde devam ediyor. İlk kitapta okuru, bugüne kadar tanıdığımız dedektiflerden çok farklı bir portre çizen Perihan Abla’yla tanıştıran yazar, ikinci macerada edebiyat dünyasının gizemli dehlizlerinde yürüyor.

Başkomiser Perihan Uygur yine şehrin tekinsiz sokaklarında… Ünlü romancı Nadir Surkultay’ın eski eşi ve çevirmeni Alman vatandaşı Eva Surkultay Balat’taki evinde ölü bulunur. Başta kendi silahıyla intihar ettiği zannedilir. Ancak soruşturma başlayınca Eva’nın öldürüldüğü anlaşılır. Başkomiser Perihan ve yardımcısı Ayla, bu cinayeti araştırırlar. Magazin basınının da ilgi gösterdiği çetrefil soruşturmanın ucu karanlık suç örgütlerine kadar uzanacaktır.

edebiyathaber.net (21 Ağustos 2022)

Yorum yapın