Sevdiğiniz cümlelerin altını çizmekle yetinmeyin! Ocak 4, 2023Aralık 7, 2012 Yazarı: admin Kitap okurken “bu cümleyi unutmamalıyım” diye düşündüğümüzde çoğunlukla altını çizer ya da bir deftere not alırız. Peki bu cümleleri bir dekorasyon unsuru olarak kullanmayı hiç düşündünüz mü? İşte bazı örnekler: edebiyathaber.net (7 Aralık 2012) Video: Mine Söğüt'ün "Şahbaz'ın Harikulade Yılı 1979" adlı romanı üzerine | Şule TüzülMaraşantiya Şiir Dergisi'nin 3. sayısı çıktıOkurun niteliği artarken romanlar neden popülerleşiyor? | Erdinç AkkoyunluGeleceğe yazılmış mektuplar | Ege YatırLevent Cantek'ten kültür sanat dünyamıza dair portreler | Can ÖktemerÖzgür tiyatro için 24 saat sahnede