Ödüllü yazardan interaktif çocuk kitabı “Canavar Makinesi” çıktı

Haziran 17, 2024

Ödüllü yazardan interaktif çocuk kitabı “Canavar Makinesi” çıktı

Blue Peter ödüllü Gareth P. Jones’un yazdığı, Louise Forshaw’ın resimlediği Sen Çöz Bu Gizemi – Canavar Makinesi Altın Kitaplar’dan çıktı. Kitap, interaktif bir macera arayan okurlara yaratıcı bir dedektiflik öyküsü sunuyor.

Tanıtım metninden

BU ZORLU DEDEKTİFLİK GÖREVİNDE GİZEMİ ÇÖZÜP CANAVAR MAKİNESİNİ BULABİLİR MİSİN?

Dr. Franklefink’in Canavar Makinesi kayboldu! Dedektif ortağın olan yetiyle suçluyu bulmak da sana düştü. Dehşet saçan vampir Bramwell Stoker’ın peşine mi düşeceksin yoksa haşarı goblin ikizler Grundle ve Grinola’nın mı? Kurnaz cadılar hakkında bir ipucunu mu izlemeli yoksa doktorun canavar oğlu Monty’yi araştırmak seni hırsıza götürür mü? KARAR SENİN!

HİÇBİRİNİN SONU BOŞA ÇIKMAYAN YÜZDEN FAZLA TERCİHLE BU GİZEMİ DEFALARCA ÇÖZ!

İNTERAKTİF BİR MACERA ARAYAN OKURLAR İÇİN YARATICI BIR DEDEKTİFLİK ÖYKÜSÜ.

 

Yazar hakkında

Gareth P. Jones, Blue Peter ödüllü yazarın her yaştan çocuk için yazdığı kırkın üzerinde kitabı var. Gareth düzenli olarak dünyanın dört bir yanındaki birçok okulu ziyaret ediyor ve festivallerde gösteriler yapıyor. Ustalığı farklı düzeylerde olsa da ukulele, trampet, gitar, akordeon ve piyano çalıyor. Eşi ve iki çocuğuyla birlikte Londra’da yaşıyor.

Louıse Forshaw, Newcastle’ın hemen dışında, Tyne’in yukarısında yaşıyor. Louise elliden fazla çocuk kitabı resimlendirmiş. Yeti dedektifler çizmediği ve köpeklerinin ona havlamadığı zamanlarda bol bol kitap okumayı ve durmaksızın vampirler hakkında diziler izlemeyi seviyor.

Yorum yapın