Masthead header

Nermin Yıldırım ve Ömer Türkeş “Dünya Denen Tımarhanede Misafir Olmak” üzerine sohbet ediyor

Edebiyatımızın usta kalemlerinden Nermin Yıldırım ve Türkiye’nin en önemli roman eleştirmenlerinden Ömer Türkeş, Yıldırım’ın yeni romanı Misafir’i konuşmak için bir araya geliyor! “Dünya Denen Tımarhanede Misafir Olmak” başlığıyla hep kitap tarafından düzenlenen söyleşi, 6 Ekim Cumartesi günü 16.00’da Beyoğlu Mephisto’da gerçekleşecek. Nermin Yıldırım, 7 Ekim Pazar günü 15.00’te ise D&R Akasya’da okurları için kitaplarını imzalayacak.  

Nermin Yıldırım’ın merakla beklenen yeni romanı Misafir, 5 Ekim’de hep kitap logosuyla raflarda yerini alıyor. Daha önce beşinci romanı Dokunmadan’ı ve Unutma Beni Apartmanı ile Rüyalar Anlatılmaz romanlarının yeni basımlarını da hep kitap logosuyla okurlarına ulaştıran Yıldırım’ın, Saklı Bahçeler Haritası adlı romanının yeni baskısı da ekim ayında hep kitap tarafından yayımlanacak.

“Dünya Denen Tımarhanede Misafir Olmak” başlıklı söyleşide Nermin Yıldırım ve Ömer Türkeş, Yıldırım’ın altıncı romanı Misafir üzerine konuşacaklar. Başarılı yazar Misafir’de buruk, muzip ve her şeye rağmen ümit dolu bir hikâyeyi o derin anlatımıyla, incelikle ve şefkatle dokuyor. Yeni romanında yakın geleceğe dair ürkütücü, tuhaf ama bir o kadar da tanıdık bir dünya yaratan Yıldırım’ın; bir akıl hastanesinde kurduğu bu dünya, dış dünyanın hem bir parçası hem de ta kendisi gibi görünüyor.

“Dünya Denen Tımarhanede Misafir Olmak” başlıklı söyleşi, 6 Ekim 2018 Cumartesi günü 16.00’da Beyoğlu Mephisto Kitabevi ve Kafe’de gerçekleşecek. Söyleşinin ardından Nermin Yıldırım, okurları için kitaplarını da imzalayacak.

Nermin Yıldırım’ın Anadolu yakasındaki imza günü ise, 7 Ekim 2018 Pazar günü 15.00’te D&R Akasya’da gerçekleşecek.

edebiyathaber.net (4 Ekim 2018)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r