Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim’de başlıyor

Ekim 21, 2021

Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim’de başlıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22-31 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Fuar Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) kitapseverleri ağırlayacak. Fuara 250’den fazla yayınevi katılırken pek çok yazar okuyucularıyla buluşacak. Panel, söyleşi ve imza günleri de fuar programında yer alıyor.

Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’na Sevil Atasoy, Ahmet Mümtaz Taylan, Kemal Sayar, Tarık Tufan, Pelin Çift, Tufan Gündüz, Erhan Afyoncu, Emrah Sefa Gürkan, Bülent Parlak, Ahmet Murat, İsmail Kılıçarslan, Hatice Kübra Tongar, Bahadır Yenişehirlioğlu, İhsan Süreyya Sırma, Sıtkı Aslanhan, Alişan Kapaklıkaya, Hayati İnanç, Nurullah Genç, Melih Tuğtağ, Kahraman Tazeoğlu, Şeyda Betül Kılıç, Yavuz Dizdar, Murat Tavlı ve Yusuf Kaplan katılacak.

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan düzenlenecek fuara ilişkin yapılan açıklamada; “Şiir ve edebiyatın başkenti Kahramanmaraş’ımızda, bu yıl 7. Kitap ve Kültür Fuarı’nı düzenliyoruz. Onlarca yazar, yüzlerce yayınevi ve binlerce kitap ile kültür sanat ikliminin yaşanacağı fuara tüm vatandaşlarımız davetlidir” ifadeleri kullanıldı.

edebiyathaber.net (21 Ekim 2021)

Yorum yapın