Japon manga serisi “Çılgın Yemek Kamyonu” raflarda

Ocak 4, 2024

Japon manga serisi “Çılgın Yemek Kamyonu” raflarda

Rokurou Ogaki tarafından yazılan ve çizilen manga serisi “Çılgın Yemek Kamyonu”, Selin Çankaya çevirisiyle Athica Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Gordon, kumlarla çevrili bir dünyada yemek kamyonetini süren orta yaşlı yalnız bir adamdır. Bir gün çölün ortasında Arisa adlı bir kızla karşılaşır. İstenmeyen yol arkadaşı gördüğü her yemeği mideye indirirken aslında gizemli bir grup onu takip ediyordur. Bu çılgın yiyecek kamyonu yolculuğunda kıyamet sonrası yemek pişirme ve şiddetli kargaşa için emniyet kemerlerinizi bağlayın!

Tamamı 3 ciltten oluşan Rokurou Ogaki tarafından yazılan ve çizilen bir Japon manga serisi Athica Books etiketiyle raflarda yerini aldı.

Çılgın Yemek Kamyonu 1

ORTA YAŞLI VE HUYSUZ GORDON, KUMLARLA KAPLI BİR DÜNYADA YEMEK KAMYONU İŞLETMEKTEDİR. BİR GÜN ÇÖLÜN ORTASINDA YERDE ÇIRILÇIPLAK YATAN ARİSA’YLA KARŞILAŞIR. ONA YEMEK VERİRKEN GENÇ KIZIN PEŞİNDEKİLERİN SALDIRISINA UĞRARLAR. ORTA YAŞLI BİR AŞÇI VE VAHŞİ RUHLU BİR GENÇ KIZIN, ŞİDDET VE OBURLUKLA DOLU YOLCULUĞU BAŞLAR!

Çılgın Yemek Kamyonu 2

AŞÇI GORDON VE VAHŞİ RUHLU ARİSA İKİLİSİ, YEMEK VE SAUNA KEYFİ YAPARAK ÖZGÜRCE GEZMEYE DEVAM EDİYOR! BU ARADA GORDON’UN ESKİ ASTI KYLE VE ARİSA’NIN KARDEŞİ BİRLİKTE ÇALIŞMAYA BAŞLIYOR… İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKMAK ÜZERE!

edebiyathaber.net (4 Ocak 2024)

Yorum yapın