Hamdi Tuncer’den bilimkurgu ilkgençlik romanı: “Sonsuzluğun Ötesinde”

Aralık 18, 2015

Hamdi Tuncer’den bilimkurgu ilkgençlik romanı: “Sonsuzluğun Ötesinde”

 

sonsuzlugun-otesindeHamdi Tuncer’in ilkgençlik romanı “Sonsuzluğun ÖtesindeYitik Ülke Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Gazete ve televizyonlarda UFO haberleri görüp de uzayın sonsuzluğu, evrenin gizleri konusunda hayallere dalmamış olanımız yok gibidir. Uzaydan dünyamızı ziyarete gelenler var mı gerçekten? Varsa nereden ve nasıl geliyorlar? Uzaylılar iyi mi yoksa kötü mü? Bir gün biz de evrenin çeşitli köşelerine yolculuk yapabilecek miyiz? Sahi zamanda yolculuk yapılabilir mi?

Bu sorulara yanıt vermek bugün için zor olabilir. Ama hayal gücümüzü alabildiğine özgür bırakıp düşler kurmamız için de bir engel yok. Bu romanda iki kardeş kendilerini ister istemez bir yolculukta buluyor ve evrenin derinliklerinde çeşitli maceralara atılıyorlar.

Hamdi Tuncer’in kitabı “Sonsuzluğun Ötesinde”, ‘Saklı Cennet’ alt başlığını taşıyor. Yazar romanında 9-16 yaş aralığındaki tüm genç okurlar kadar her yaştan okura da yepyeni bir yolculuk fırsatı sunuyor. Bilimkurgu edebiyatımıza güçlü bir katkı salayacak olan “Sonsuzluğun Ötesinde”, Yitik Ülke Yayınları’nca yayımlandı ve okurların beğenisine sunuldu. Meraklı okur için maceralarla dolu bir okuma önerisi.

edebiyathaber.net (18 Aralık 2015)

Yorum yapın