“Etkili Liderlerin 7 Alışkanlığı: Liderliğin Esasları” raflarda

Temmuz 27, 2023

“Etkili Liderlerin 7 Alışkanlığı: Liderliğin Esasları” raflarda

Stephen R. Covey’in Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı adlı kitap Nova Kitap’tan Sabiha Sümeyra Gülsün çevirisiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:  
Çoksatan Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabının yazarı Dr. Stephen R. Covey, sıkça sorulan bu soruya –nasıl yapılacağını bilirseniz– liderlik becerilerinin geliştirilebilir olduğu yanıtını veriyor. Etkili Liderlerin 7 Alışkanlığı, liderliği anlamaya ve liderliğin esaslarına ilişkin yoğunlaştırılmış bir kılavuz. Dr. Covey de bu kılavuzda, sizi daha güçlü bir lider yapacak ve işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak kişisel gelişim sürecinizde okurlara yol gösteriyor. Ek olarak, bu kılavuz vizyonunuzu geliştirmenize destek olacak liderliğin farklı gerekliliklerini liderlik konusundaki en yetenekli insanların tecrübelerini okuyarak görecek, onların bilgeliklerine tanık olacaksınız.
 
Bölümler arasında yer alan özel olarak tasarlanmış formlar ve örnekler, size edindiğiniz temel bilgileri, kariyerinizde somut sonuçlar sağlamanıza yardımcı olacak şekilde uygulama fırsatı verecek. Bu kitap, Stephen R. Covey’nin 7 Alışkanlık ilkeleriyle kendi vizyonunuzu yeni seviyelere nasıl yükselteceğinizi öğretecek ve bunu gerçekleştirebilmeniz için bugün yapılması gerekenleri tanımlamanızı sağlayacak.

edebiyathaber.net (27 Temmuz 2023)

Yorum yapın