Elinizden bırakamayacağınız bir korku çizgi romanı

Mart 9, 2023

Elinizden bırakamayacağınız bir korku çizgi romanı

James Tynion IV’ün yazdığı, Werther Dell’Edara’nın çizdiği “Archer Tepesi Çocukları” Epsilon Yayınevi etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

ORMANDAN GELEN BİR ŞEY VARDIR VE ÇOCUKLARI HEDEF ALIR…

Archer Tepesi’nde çocuklar kaybolmaya başlar ve kimse bir şey bilmemektedir. Korku, öfke ve şüphe her yere hâkim olur. Kurbanlar ve yerel polis umutsuz hâlde sonraki ölümü sadece beklemektedir. Ancak bir gün, Archer Tepesi’nde gizlenen korkunç tehdidi ortadan kaldırmak istediğini ilan eden esrarengiz kadın, Erica Slaughter oraya çıkar. Bu kadın ne pahasına olursa olsun katili ortadan kaldıracaktır…

James Tynion IV’ün kaleme aldığı, Werther Dell’Edara’nın çizimleriyle hayat verdiği Archer Tepesi Çocukları saf korku ve sürükleyici gizemleriyle elinizden bırakamayacağınız bir korku deneyimi sunuyor.

“Kendilerini bu dünyanın içine atmaya cesaret edebilenler, eşsiz ve ilginç karakterlerle dolu bir cinayet hikâyesiyle karşılaşacaklar. Bunu kaçırmak istemezsiniz.”

COMICBOOK.COM

“Tynion, bu kitap üzerine muazzam ölçüde düşünmüş ve çalışmış. Bu hikâyenin oldukça kişisel olduğu gibi çok karmaşık bir şekilde örüldüğü de ortada.”

IGN

“Tynion ve Dell’Edera, Stranger Things çağı için mükemmel bir korku çizgi romanı yaratmışlar.”

COMIC BOOK RESOURCES

edebiyathaber.net (9 Mart 2023)

Yorum yapın