Destansı çizgi roman: “Görünmez Krallık – 2: Her Şeyin Kıyısında”

Ekim 25, 2022

Destansı çizgi roman: “Görünmez Krallık – 2: Her Şeyin Kıyısında”

G. Willow Wilson’un yazdığı, Christian Ward’ın çizdiği Görünmez Krallık – 2: Her Şeyin Kıyısında, Emre Yavuz çevirisiyle Karakarga Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Eisner, Hugo ve World Fantasy ödüllü yazar G. Willow Wilson ve çizer Christian Ward’ın bir araya geldiği destansı maceranın ikinci bölümü raflarda!

Etkileyici görselliği, çarpıcı anlatımı ve eşsiz renkleriyle yepyeni bir deneyim olan Görünmez Krallık’ta macera kaldığı yerden devam ediyor. 

Arka Kapak Yazısı:

Yörüngenin Dışında

Beğenilen bilim kurgu destanı devam ediyor! Vess ve Grix, şok edici bir keşifle birbirlerine bağlandılar: Sermayenin de imanın da yozlaşmış olduğu… ve birbirlerine komplo kurdukları. Şimdi, bu aldatmacayı ifşa ettikten sonra kahramanlarımız, uzayın en ölümcül noktalarından birinde mahsur kalır. Tek umutlarının Atık Halkası’nın en korkutucu korsan çetesi olduğunu anladıktan sonra Grix ve Vess, kendileri, mürettebatları ve bunların hepsinden daha da değerli bir şey için savaşmak zorunda kalır: Aşk.

“Zekice yazılmış pop-art ve feminist bir Star Wars hikâyesi gibi. Bilim kurgu sevenler, bittikten sonra daha fazlasını okumak isteyecekler.”

Publishers Weekly

“Dinamik ve konu açısından zengin bir uzay draması. 2019’un en iyi 10 çizgi romanından biri.”

SyFy Wire

“En iyi bilim kurgu serilerinin yapması gerekeni yapıyor: Bize tanıdık ve çağdaş gelen bir şeyi anlatmak için fantazyayı kullanıyor.”

Bleeding Cool

“Baş döndürücü ve sürükleyici bir dünya.”

Sequential Planet

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Diğer Kitabı:

Görünmez Krallık-1

edebiyathaber.net (25 Ekim 2022)

Yorum yapın