Debbie Macomber’dan umut dolu bir roman: Yeni Yıl Dileği

Aralık 9, 2022

Debbie Macomber’dan umut dolu bir roman: Yeni Yıl Dileği

Debbie Macomber’ın Yeni Yıl Dileği adlı romanı, Şebnem Tansu çevirisiyle Epsilon Yayınevi tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Yeni yıl romanlarının kraliçesi Debbie Macomber’ın sıcacık anlatımıyla okurları masalsı bir atmosfere davet eden bol sürprizli romanı Yeni Yıl Dileği’nde, stresli ve kalbi kırık Lindy’nin yeni yıl tatili için ailesinin yanına yaptığı yolculuk umudu, aşkı ve ikinci şansları da beraberinde getiriyor. Macomber’ın her zamanki duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla ve sevgi dolu karakterleriyle yeni yıla dair umutları tazeleyen Yeni Yıl Dileği, içinizdeki yeni yıl coşkusunu harekete geçirecek…

Kitapları onlarca dile çevrilen ve satış rekorları kıran New York Times çoksatan yazarı Debbie Macomber imzalı Yeni Yıl Dileği, Epsilon logosu ve Şebnem Tansu’nun çevirisiyle okurlara ulaşıyor. 

Oldukça stresli bir iş hayatı ve fena halde kırılmış bir kalbi olan Lindy, yeni yıl tatilini ailesiyle birlikte geçirmek için çocukluğunun geçtiği şirin kasabaya doğru yola çıkmıştı. Ancak içinde yeni yıl neşesinden eser yoktu. Eve vardığında onu önce çatıdaki parlak ışıklar ve türlü yılbaşı süsleri, sonra da annesinin enfes kurabiyeleri karşıladı. Yeni yılda evde olmak… İhtiyacı olan tam da buydu. Gelecekten umutlu değildi belki ama annesinin şefkatiyle ve evin tanıdık huzuruyla sarıp sarmalanmıştı. Lindy’nin aşka ve arkadaşlığa dair yitip giden umudunu geri getirmek için annesinin ilginç bir fikri vardı. Ona çocukken Noel Baba’ya yazdığı mektuplarla dolu bir kutu verdi.

Lindy’nin çocukken dileklerinin gerçek olacağına dair büyük bir inançla yazdığı bu mektuplar, kendisiyle ilgili uzun yıllardır göz ardı ettiği gerçekleri beklenmedik bir biçimde fark etmesini sağlayacak, ona hayatını yoluna koymanın sıradışı bir yolunu gösterecekti.

Debbie Macomber’ın yürek ısıtan romanı Yeni Yıl Dileği, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!

DEBBIE MACOMBER HAKKINDA

Debbie Macomber Böylesi Daha Güzel, Rüzgârın Getirdiği, Bir Gün Mutlaka, Bir Hayal Yeter gibi romanların ve Gül Limanı Oteli serilerinin yazarı ve kadın edebiyatının önde gelen isimlerindendir. Romanlarından otuzu New York Times çok satanlar listesinde 1. sıraya yerleşmiş ve Bay ve Bayan Mucize dahil olmak üzere Noel ile ilgili romanlarından beşi Hallmark Channel’da film olarak yayınlanmıştır. Hallmark Channel Macomber’ın Sedir Koyu serisine dayanan Debbie Macomber’ın Sedir Koyu dizisinin yapımcılığını üstlenmiştir. Macomber aynı zamanda Debbie Macomber’ın Sofrası isimli bir yemek kitabı da yazmıştır. Kitapları dünya çapında 200 milyondan fazla basılmıştır.

Bilgi için: epsilonyayinevi.com

instagram.com/epsilonyayinevi

facebook.com/EpsilonYayinevi

twitter.com/epsilonYayinevi

youtube.com/channel

edebiyathaber.net (9 Aralık 2022)

Yorum yapın