Masthead header

Coralie Saudo’dan çocuklara: “Babam Yerinde Durmuyor”

Coralie Saudo ve Kris Di Giacomo‘nun okul öncesi yaş grubu için hazırladığı Babam Yerinde Durmuyor  Uçanbalık etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

“Hey, bukalemunlar, tapirler, papağanlar!
Yine, yeni, yeniden, sizi görmeye, hayvanat bahçesine geliyorum!

Flamingolarla hatıra fotoğrafı çektiren ya da penguenleri taklit eden bir babanız mı var!? İtiraf etmeliyiz ki bu durum çok KOMİK ve bir o kadar da eğlenceli. Kim deve taklidi yaparak hayvanat bahçesinin kapısına dek dörtnala koşan bir babası olsun istemez ki?

Yine de durum o kadar basit değil. Çünkü babanız, son derece nazik ve sevecen biri olsa da, onu hayvanat bahçesine götürmeden önce bir kere daha düşünün: Bu gezi, düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir…

Çok sevilen Babam Uyumak Bilmiyor kitabının yaratıcıları Coralie Saudo ve Kris Di Giacomo‘dan içi içine sığmayan, yerinde durmak bilmeyen babalara yepyeni bir macera: Babam Yerinde Durmuyor.

Baba ve çocuk rollerini tersyüz ederek küçük çocukların üstesinden gelmeye zorlandıkları sabırsızlık, ısrarcılık, inatçılık gibi duyguları mizahi bir incelikle irdeleyen bu resimli kitap, muzip öyküsüyle miniklerin yolunu aydınlatıyor.

Zıp zıp hoplayan, bir görünüp bir kaybolan, çocuk ruhlu babaların pazar günü eğlencesine renk katacak Babam Yerinde Durmuyor, hayvanat bahçelerindeki sevimli fillere şapkasını kaptıran tüm okurlara selam gönderiyor…

edebiyathaber.net (6 Temmuz 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r