Can Yayınları ve ebebek’ten önemli işbirliği

Haziran 22, 2023

Can Yayınları ve ebebek’ten önemli işbirliği

Can Yayınları ve ebebek, uzun soluklu bir işbirliğine giriyor.

Can Yayınları’nın yayın kalitesini yansıtacak ve ebebek’in 200’ü aşkın mağazasından ve 7/24 ebeveynlere hizmet veren online satış kanallarından güç alacak bu işbirliği, miniklerin bilişsel gelişimini destekleyen, dil becerilerini artıran ve duygusal zekâ gelişimini teşvik eden kitaplar üretmeye odaklanacak.

Bu birlikteliğin ilk ürünleri; 0-4 yaş grubunu kapsayan, İlk Kitaplarım ve Kendimi Tanıyorum başlıklı iki kitap serisi olacak.

İlk Kitaplarım serisi “Sayılar, Renkler, Zıtlıklar ve Şekiller” gibi temel kavramları içerirken, Kendimi Tanıyorum serisi “Duyular, Duygular ve Ben” başlıklarıyla bebeklerin kendilerini keşfetme yolculuğunu öne çıkaracak.

Yayına hazırlık süreci devam eden bu seriler Eylül ayı itibariyle sadece ebebek mağazalarında, ebebek.com internet sitesinde ve mobil uygulamasında bulunabilecek. Bu anlamlı işbirliği yeni seri ve kitaplarla büyüyerek devam edecek.

ebebek Hakkında

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı tecrübesini 2003 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek; ebebek.com internet satış sitesi ve 64 ildeki 215 mağazasıyla anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

Can Yayınları Hakkında

CAN Yayınları 1981’de, Türkiye’nin önde gelen yazarlarından biri olan Erdal Öz tarafından kuruldu ve kısa sürede Türkiye’nin en saygın yayınevlerinden biri haline geldi. Yıllar içinde dünyanın en önemli yazarları, CAN aracılığıyla Türk okuruna ulaştı; Türk edebiyatının en önde gelen, en yetenekli, en heyecan verici kalemleri CAN çatısı altında yer aldı.

21. yüzyılda da CAN klasik, modern ve çağdaş edebiyatta öncü yayınevleri arasındaki konumunu koruyor.

Yayın yaptığı alanları genişletmek, yeni yetenekler keşfetmek, iyi metinlerin ve iyi yazarların hakkını vermek, yeni mecralar ve yayın teknolojilerini kullanmak CAN’ı çok heyecanlandırıyor. Yayın yelpazesine 2019’da katılan MUNDİ ve TELLEKT markalarıyla kurgu dışı edebiyatın yanı sıra sosyal, beşeri ve pozitif bilimlerde de daha etkin bir konuma yükselen CAN, aynı zamanda minikitap, sesli kitap, e-kitap, kitap aboneliği, talep üzerine basım gibi uygulamalarıyla yayıncılığın çağdaş yüzünü temsil ediyor.

Yayın kataloğunda yer alan 2500’ü aşkın başlıkla ve her yıl bu listeye eklenen yüzlerce kitapla yoluna devam eden CAN Yayınları, okurlarının büyük sevgisi ve bağlılığıyla gurur duyuyor, yayıncılık sürecinin her aşamasında bunun sorumluluğunu gereğince taşımak için çaba gösteriyor.

edebiyathaber.net (22 Haziran 2023)

Yorum yapın