Masthead header

Çağdaş romantik edebiyatın kraliçesi Jojo Moyes DEX’te

JoJo Moyes’un çok okunan iki kitabı Senden Önce Ben ve Sevgilimden Son Mektup DEX etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

The New York Times Bestseller listesinde aylarca 1 numarada kalan, tüm dünyada milyonlarca hayranı olan, çağdaş romantik edebiyatın kraliçesi JoJo Moyes artık DEX’te.

Yazarın Senden Önce Ben üçlemesinin merakla beklenen son kitabı Still Me (Sonsuza Dek Sen) ise mayıs ayında DEX markasıyla raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Still Me’de kahramanımız Lou, Will’in aşkıyla kendini değiştirmeye devam ederken, ilahi aşk masalı akıllardan çıkmayacak bir maceraya dönüşüyor.

Moyes, okurunu aşkın değiştirici gücüne ikna eden Senden Önce Ben romanı ile şimdiden klasikler arasına girdi. Kendine güvensiz, sıra dışı, komik Lou ve küstah, zengin, yakışıklı Will’in dokunaklı hikayesi birbirlerine aşktan başka verecek bir şeyleri olmayan iki insanın yolculuğunu anlatıyor. Saçlarını Prenses Leia gibi toplayıp, rengarenk çoraplar ile tuhaf ayakkabılar giyen kasabasından hiç çıkmamış Lou ile her daim şık ceketler giyip etrafına kibirli bakışlar atan neredeyse tüm dünyayı dolaşmış bir iş adamı olan Will’in yolunun kesişmesi bile bir mucizeydi.  Senden Önce Ben okuruna hayata bir kez geldiğini ve onu cesurca yaşamamız gerektiğini hatırlatıyor.

Aşkın sözcüklere dökülmüş hali Sevgilimden Son Mektup ise geçmiş, gelecek, şimdi üçgeninde geçiyor. Bir arşiv odasında bulunan aşk mektuplarının Jennifer ve Ellie’yi buluşturduğu hikayesi ile ölümsüz aşk ihtimaline sıkı sıkı tutunanların romanı olan kitap, hem umut verici hem de ümitsiz bir aşk masalı.

edebiyathaber.net (3 Nisan 2018)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r