2022 senin yılın olacak!

Kasım 3, 2021

2022 senin yılın olacak!

M. Banu Aksoy ve Yıldıray Karakiya’nın hazırladığı “Majanda 2022”, Yasemin Ezberci’nin illüstrasyonlarıyla Tudem Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Bir günü, bir haftayı ve bütün bir ayı kapsayan etkileşimli içeriğiyle, çocuklara zaman yönetimi ve planlama becerisi kazandırmayı hedefleyen çok yönlü bir kişisel gelişim rehberi olan Majanda 2022 çıktı!

Klasik ajanda anlayışına kattığı artı değerlerle başarısı okurlarca tescillenen Majanda, genel kültür sayfaları ve dopdolu etkinlik seçkisiyle 2022 yılında da yine eğlenceyi garantiliyor!

Majanda 2022”Anlat Kendini!” teması çerçevesinde oluşturduğu disiplinlerarası yaklaşımla yeni ifade araçları üzerine yoğunlaşıyor; renklerle, sözcüklerle, çizgilerle, yaratıcı fikirlerle hayatı kolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye yönelik pek çok ipucu paylaşıyor.

Duman yerine, ”Modern Hiyeroglif” ile haberleşmeye ne dersin? Ya da aklına gelen herhangi bir konuda rap sözleri yazmanın yollarını öğrenmeye? Peki ya, hareket etmeyen nesneleri stop-motion yoluyla canlandırabileceğini söylesek? Haftalık çılgın teklifler, aylık hedefler, serbest kürsü köşesi, birbirinden eğlenceli etkinlikler… Hepsi ve çok daha fazlası Majanda 2022‘de!

Majanda‘yla sadece zamanı verimli kullanmanın püf noktalarını öğrenmeyecek, kendini daha ”etkili” bir biçimde anlatmanın inceliklerini de keşfedeceksin. İçine dönmeye, kendini tanımaya, ânı yakalamaya ve hayata dair daha nice şey için seni harekete geçmeye davet eden Majanda 2022; çalıp oynayarak, takıp takıştırarak veya çemberi tamamlayarak, kendine dışarıdan bakabileceğin şahane bir yıl vadediyor!

Ve kürsü senin! Hadi, şimdi keyfine bak ve hayatı Majandala!

9+ yaş

Satış Fiyatı: 65,00 TL

Etiketler: Ajanda, eğlence defteri, kendini tanıma, güzel sanatlar, keşif, merak ve araştırma

M. Banu Aksoy

MSGSÜ’de Sanat Tarihi eğitimi aldı. 2010 yılından bu yana, eşi Yıldıray’la birlikte kurucusu olduğu Bir Dolap Kitap’ta çocuk kitapları hakkında yazıyor; Açık Radyo’da aynı isimli programı hazırlayıp sunuyor. Bir süre Dünyalı Dergi’nin de dünyalıları arasında yer alan Banu, çocuklar için kitaplar da yazıyor.

Yıldıray Karakiya

Sanat Tarihi eğitimi aldı, çeşitli televizyon ve dergilerde çalıştı. Eşi Banu’yla birlikte Bir Dolap Kitap’ta ve Açık Radyo’da aynı isimli programda çocuk kitapları üzerine çalışıyor. Bir süre Dünyalı Dergi’nin yayın yönetmenliğini de yapan Yıldıray, ayrıca tasarladığı ve yürüttüğü atölye çalışmalarında nitelikli okuma ve yazma; engelsiz çocuklarla engellilik ve görme engelli çocuklar için zenginleştirilmiş kitap okuma etkinlikleri gerçekleştiriyor.

edebiyathaber.net (3 Kasım 2021)

Yorum yapın