Tüyler ürpertici oyunlar ve nefes kesen hikayeler Netflix’te

Ekim 10, 2023

Tüyler ürpertici oyunlar ve nefes kesen hikayeler Netflix’te

Netflix’in oyun ve içerik kütüphanesine izleyenleri Çığlık Çığlığa bırakacak yepyeni oyunlar, filmler ve diziler ekleniyor.

Creature. Taner Ölmez as Ziya in Creature. Cr. Courtesy of Netflix © 2023

Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği, Mary Shelley imzalı Frankenstein’dan esinlenen Yaratılan; Mike Flanagan’ın yepyeni dizisi Usher Evi’nin ÇöküşüChloe Dumont imzalı Fair Play, David Fincher’ın merakla beklenen yeni filmi The Killer, başrolünde Julia Roberts’a yer veren Leave the World Behind ve Benicio Del Toro, Justin Timberlake ve Alicia Silverstone’u bir araya getiren Reptile başta olmak üzere yıldız isimlerin canlandırdığı ürpertici karakterlerin hikayelerini anlatan dizi ve filmler seyredenlerin merak ve heyecanını zirveye çıkaracak. Society of the Snow ve Lupin: 3. Kısım gibi sınırları aşan hikayeler de izleyiciyle yine  Çığlık Çığlığa seçkisi altında buluşacak.

Her geçen gün büyüyen oyun kataloğuna ise çok sevilen aksiyon platformu oyunu Dead Cells: Netflix Edition, müthiş bilmece oyunu Slayaway Camp: Netflix & Kill ve bu yılın başında yayınlandığı günden itibaren çok beğenilen kültleşmiş oyun Oxenfree II: Lost Signals da dahil oluyor. 

Ürpertici sonbahar filmlerinin, dizilerinin ve yepyeni oyunların listesini burada bulabilirsiniz.

edebiyathaber.net (10 Ekim 2023) 

Yorum yapın