Türkiye Yayıncılar Birliği 25. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Mayıs 27, 2023

Türkiye Yayıncılar Birliği 25. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin 25. Olağan Genel Kurulu, 25 Mayıs 2023 tarihinde Yapı Kredi Kültür ve Sanat Merkezi’nde üyelerin ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Katılımın yoğun olduğu Genel Kurulda 25. Dönem Çalışma Raporu, Mali Rapor ve Denetim Raporları sunuldu ve yeni yönetim kurulu ile komisyonların seçimi yapıldı.

Onur Plaketleri Verildi

25.Dönem Yönetim Kurulu tarafından, yayıncılık sektörüne ve Türkiye Yayıncılar Birliği’ne katkılarından dolayı yayıncı Mehmet Atay, Abdullah Özkan, Gürer Uğurlu, Fahri Aral ve Muzaffer Erdoğdu’ya onur plaketleri verildi.

Yeni Yönetim Kurulu Seçildi
Genel Kurulda, Dernek üyeleri tarafından, 2023-2025 yılları arasında görev yapacak olan yeni yönetim kurulu belirlendi. 26. Dönemde görev yapmak üzere Kenan Kocatürk, Servet Düz, Mustafa Nemutlu, Nazlı Berivan Ak, Gülgün Çarkoğlu, Baha Sönmez ve Erkan Akpınar Yönetim Kurulu’na seçildiler.

25. Dönem Çalışma Raporu Yayımlandı
Genel Kurul hazırlıkları kapsamında, 2021-2023 yılları arası dönemi içeren 25. Dönem Çalışma Raporu Dernek internet sitesinde yayımlandı. 25 Dönem faaliyetlerini, mali tablolarını ve denetim raporlarını kapsayan rapora buradan ulaşabilirsiniz.

edebiyathaber.net (27 Mayıs 2023)

Yorum yapın