Masthead header

Tudem’in websitesi “Altın Örümcek Web Ödülü”ne aday

Eğitim ve kültür yayıncılığında 33 yılı geride bırakan Tudem Yayın Grubu’nun web sitesi, Altın Örümcek Web Ödülleri’ne aday gösterildi.

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Tudem Yayın Grubu web sitesi eğitim dalında finalist oldu. www.tudem.com içeriği ve tasarımı bakımından jüri değerlendirmesi sonucunda aldığı yüksek puanlarla en iyi eğitim sitelerinden biri oldu.

Tudem Yayın Grubu’nun Tudem Eğitim, Bloktest, Delidolu, Desen, Uçanbalık ve Tudem Edebiyat markalarından çıkan tüm yayınları bir araya toplayan web sitesi, bu yılın Nisan ayında baştan aşağı yenilendi. Tasarımı, alt yapısı ve sunum formatları değişen sitede, okurlar aradığı kitabı kolayca bulabiliyor. Öğretmenler ve aileler markalara, türlere, yaş gruplarına, hatta temalara göre çok detaylı olarak filtreleme yaparak eğitim ve kültür yayınları arayabiliyor. Sitede kitapların yanı sıra, seri ve setlere özel bölümler bulunuyor.

Tudem web sitesinin yazılımı İzmir merkezli Venüs Ajans tarafından yapıldı. Halkın favorisi olmak için yapılan halk oylaması 15-30 Eylül tarihleri arasında http://www.altinorumcek.com/Halk-Oylamasi adresinde devam ediyor.

edebiyathaber.net (18 Eylül 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r