Trendeki Yabancı’nın şubat sayısı yayında

Şubat 2, 2022

Trendeki Yabancı’nın şubat sayısı yayında

Tuna Kiremitçi’nin Cep Telefonunu Unutan Adam isimli öyküsü, öykü uygulaması Trendeki Yabancı’nın Şubat sayısında ilk defa okurlarıyla buluşuyor.

Kiremitçi bu öyküsünde teknolojinin esaretinden çıkan bir adamın dünyayı yeniden keşfetmesini anlatıyor. Abigail Oswald, Müge Koçak ve Chantal Corcoran’ın öyküleri bu sayıda okuru bekliyor.
 
Veysel Gökberk Manga, Burak Alıcı, Abigail Oswald, Semrin Şahin, Hakan Kökcü, Aylin Sökmen, Betül Tekeli, Ozan R. Kartal, Müge Koçak, Chantal Corcoran, Aslı Ilgın Kopuz, Tuna Kiremitçi, Azimet Avcu, Kim Magowan, Buğrahan  Bayram, Ömer Yiğit Demir, Sidem Samsun, Burak Görün, Nihat Kopuz, Cahit Kaya bu sayıda yer alıyor.
 
Trendeki Yabancı‘da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz HikâyelerMürver AğacıDr. Jekyll ve Mr. HydeYaman AdamŞeytani ÖykülerBir de Baktım YoksunNyarlathotepEvvelotel – SaklıSular Ne GüzelseBize Umut GerekTrajik NüansYaz KorkularıYalnız Uyuyanlar İçinOysa Herkes Kendisiyle MeşgulYufka YürekAşka İnanmayanlar İçin Aşk ÖyküleriÇok Özel İsimler SözlüğüŞen SaatGece YolculuğuDüşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı

Trendeki Yabancı‘nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsiniz.

edebiyathaber.net (2 Şubat 2022)

Yorum yapın