Masthead header

TRENDEKİ YABANCI’nın 14. sayısı yayında

Aylık öykü dergisi #TrendekiYabancı’nın 14. sayısı “Serbest Düşüş” temasıyla yayımlandı.

Afabwaje Kurian, Duran Emre Kanacı, Orly Castel Bloom, Berna Terziahmetoğlu, Camilla Grudova, Silvana Ocampo, Arzu Uçar, Ersin Yılmaz, Ramazan Güngör, Koray Sarıdoğan, Başak Baysallı, Ulya Soley, Hakan Toker, Hatice Gülseroğlu, Fatma Nur Kaptanoğlu, Polat Özlüoğlu, Levent Şentürk, Zeynep Kaçar, Tunç Kurt, Alev Sönmez öyküleriyle #TrendekiYabancı’nın ekim sayısında.

Trendeki Yabancı’da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir de Baktım Yoksun, Nyarlathotep, EvvelotelSaklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes Kendisiyle Meşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları ve Temiz Kâğıdı.

#TrendekiYabancı’nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında. Uygulamayı indirerek, bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsiniz.

edebiyathaber.net (2 Ekim 2020)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r