Sinema ve edebiyat ya da “ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız” Ocak 4, 2023Haziran 16, 2012 Yazarı: admin Yerli polisiyede yeni bir ses: Sürgün Avı | Serkan ParlakSesimdeki yabancı | Feridun Andaç"Öyle miymiş?", rafine ve zorlayıcı eserleri seven okura seslenen bir kitap | Onur UludoğanEy Kanopus, beni neden terk ettin? | Ümit MutluÖlümsüz olmasa da insanca bir yaşam | Mehmet ÖzçataloğluMalatya Kitap Fuarı'nı Kültür Ve Turizm Bakanı Günay açacak