Masthead header

Pentagram’dan 30. yıla özel konserler

30.yılını kutlayan efsane rock grubu Pentagram 29 Temmuz’da Bodrum, 30 Temmuz’da ise Harbiye’de hayranlarıyla buluşacak.

Son olarak çıkardıkları akustik albümleri ile büyük beğeni toplayan grup yoğun konser programına Temmuz sonunda Bodrum Antik Tiyatro ve Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde devam ediyor.

Davulda Cenk Ünnü, bas gitarda Tarkan Gözübüyük, gitarlarda Hakan Utangaç, Metin Türkcan ve vokalde Gökalp Ergen’den oluşan gruba, cura ve klavyede Ozan Tügen eşlik ediyor. Grubun 30. Yılına özel olarak bu müzikal yolculuğun efsane isimleri Murat İlkan, Ogün Sanlısoy ve Demir Demirkan da Bodrum ve Harbiye konserlerinde sahnede yer alacak isimler arasında.

Son olarak 2003 yılında Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicisiyle buluşan grup, 14 yılın ardından bu kez akustik performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

1987’den bugüne yaptıkları albüm ve konserlerle kemik bir hayran kitlesine sahip olan grup, ‘Anatolia’, ‘Bir’, ‘Şeytan Bunun Neresinde’ gibi hitlerinin de yer alacağı konserde unutulmaz şarkıları hep bir ağızdan söylemeye davet ediyor. 30’uncu yıla yakışır bu konseri kaçırmak istemeyenler için biletler Biletix’te.

edebiyathaber.net (28 Temmuz 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r