![](https://www.edebiyathaber.net/wp-content/uploads/2020/08/17-99464-post/online-nisan20-1024x528.jpg)
Editör ve yazar Gaye Dinçel’in sekiz yıldır sürdürdüğü yazı çizi atölyelerinin 25. grubu online olarak eylülde başlayacak.
8 hafta boyunca perşembe akşamları 19.00-21.20 saatleri arasında yapılacak atölyede katılımcılar her hafta bir öykü yazıyor. Öyküler okunuyor, tartışılıyor, öneri getiriliyor.
Çağrısı şöyle:
“‘Benim gibi insanlarla buluşmak, yazıp çizmek, konuşmak, ipuçlarını öğrenip daha iyi yazmak istiyorum’ diyorsanız yazı çizi atölyesine katılabilirsiniz.”
Kayıt ve ayrıntılı bilgi için>>>
edebiyathaber.net (17 Ağustos 2020)