“Olduğun Gibi Gel: Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Yepyeni Bir Bakış Açısı” raflarda

Eylül 11, 2023

“Olduğun Gibi Gel: Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Yepyeni Bir Bakış Açısı” raflarda

Emily Nagoski’nin “Olduğun Gibi Gel: Cinsel Hayatınızı Değiştirecek Yepyeni Bir Bakış Açısı” adlı kitabı, Büşra Şahinaslan çevirisiyle Epsilon Yayınevi tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

“Seks ancak vücudunuzu anladığınızda ve ne istediğinizi bildiğinizde gerçekten tatmin edicidir.”

Emily Nagoski, çok sayıda efsaneyi ortadan kaldırıyor ve son bilimsel araştırmalara dayanarak vücudunuzun gerçekte nasıl çalıştığını açıklıyor. Erkeklerden farklı olarak kadınlarda anatomik farklılıklar çok daha belirgindir; her kadın cinsel uyaranlara farklı tepki verir. Seksin de her zaman bir bağlamı vardır: uyarılma, şehvet ve orgazm söz konusu olduğunda günlük sorunlar ve stres büyük bir rol oynar. Bu kitapla her kadın, kendini rahat hissettiği ve tanımlayabildiği cinselliği keşfedebilir.

Olduğun Gibi Gel, kadınların kendi cinselliklerini evcilleştirmelerine ve her şeyden önce kendi bedenlerini sevmelerine yardımcı oluyor, çeşitliliği ve kusurluluğu güzelliğe ve gerçek bir güce dönüştürüyor. Unutmamak lazım ki kendimizi asla başkalarının deneyimlerine göre yargılamamamız gerekir. Çünkü kadınlar farklılık gösterir ve bu çok normaldir.

edebiyathaber.net (11 Eylül 2023)

Yorum yapın