Masthead header

“Kelimeler Denizi” öykü yarışması

Avrupa Akdeniz Enstitüsü ve Anna Lindh Derneği (ALF) tarafından 15. si düzenlenen KELİMELER DENİZİ öykü  yarışması başladı.
 
Avrupa Akdeniz Kısa Öykü Yarışması Organizasyonu ile Avrupa Akdeniz bölgesinde yaşayan genç insanların bakış açısından bölgedeki farklı gerçeklerin tasvirlenerek kısa öyküler üretilmesini teşvik ediyor.
       
Bu yılın konusu, ''Gençliğin Geleceği ve Nesiller Arası Diyalog''dur. Başvuranların 18 ve 30 yaşlarında olup, Akdeniz Birliğindeki 42 ülkenin birinde ikamet etmeleri ve yazıların Akdeniz Birliğindeki ülkelerin dillerinin birinden yazılması gerekmektedir. Öyküler 30 Haziran 2012 tarihinde (İspanya yerel saati ile)  gece yarısından önce e-posta ile gönderilmelidir.
        
Daha fazla bilgi için lütfen www.iemed.org ya da http://www.enpi-info.eu/ sitesini ziyarat edebilir, sorularınız için concursa@iemed.org  adresini kullanabilirsiniz.
 
Yarışmaya katılacak yazıların İngilizce yazılması gerekmektedir.
 
edebiyathaber.net (21 Mayıs 2012)
  • fevzi günenç - 22/07/2016 - 10:47

    Bunda bir yanlışlık var. Şiiri yazarken kendinde olamaz ki, tamamlanmış olduğuna inansın insan. Şiir yazarken şair trans halindedir. Ne başladığının ayırımına varır ne bitirdiğinin.cevaplakapat

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r