Karadeniz Kitap Fuarı 23 Şubat’ta açılıyor

Şubat 19, 2016

Karadeniz Kitap Fuarı 23 Şubat’ta açılıyor

karadeniz-fuarTürkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle TÜYAP tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı, 23-28 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu yıl 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda ayrıca, panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50’ye yakın kültür etkinliği düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 500 yazarın katıldığı fuarda, bu yıl davetli ve ziyaretçi sayısında artış bekleniyor.

Etkinlikler, imza günleri ve okur ve yazar buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil,  Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı’nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak. Etkinlik programı, imza günleri, katılımcı listesi ve fuar alanına yapılan servis saatlerini öğrenmek için www.karadenizkitapfuarisamsun.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

edebiyathaber.net (19 Şubat 2016)

Yorum yapın