“İş Dünyamızı Altüst Eden Dijital Trendler” yayımlandı

Haziran 30, 2020

“İş Dünyamızı Altüst Eden Dijital Trendler” yayımlandı

Şerafettin Özsoy’un “İş Dünyamızı Altüst Eden Dijital Trendler” adlı kitabı The Kitap Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Teknolojiyi rakip olarak gören işletmelere,

dijitalleşmeyi fırsata çevirecek öneriler

The Kitap Yayınları’ndan Murat Ülker’in önsözüyle satışa sunulan kitap, teknolojiyi göz ardı edemeyecek start-up, küçük ve büyük tüm işletmeler için faydalı bir teknolojik rehber.

Arka kapak

Son on yıla dönüp baktığımızda teknolojiyle birlikte hayatımızda ne kadar çok değişim yaşadığımızı ve birçok deneyimin ne denli dijitalleştiğini görüyoruz.

Dijital uygulamalarla bu denli iç içeyiz fakat bunların ortaya çıkmasını sağlayan yenilikçi teknolojilerden ve yaratıcı iş modellerinden ne kadar haberdarız? Medyada yapay zekâ, blockchain, nesnelerin interneti gibi adını sıkça duyduğumuz teknolojiler hayatımızı nasıl etkiliyor? Girişimcilik ve start-up kavramları neden bu kadar popüler? Biz de bu dijital dünyada tüketici rolünden üretici rolüne geçebilir miyiz?

İşte bu ve buna benzer soruların cevaplarını bu kitapta tartışacağız. Farklı teknolojilerden, sektörlerden ve iş modellerinden örnekler vererek dijital dünyayı birlikte keşfe çıkacağız. Gerek sosyal yaşantımızda gerekse iş hayatımızda bu teknolojilerin hem yansımalarını daha iyi anlayacağız hem de bunlardan yararlanarak daha güzel bir geleceği nasıl tasarlayabileceğimiz konusunda fikirler geliştireceğiz.

edebiyathaber.net (30 Haziran 2020)

 

Yorum yapın