“Hikâyeden Adamlar” raflarda

Mart 22, 2024

“Hikâyeden Adamlar” raflarda

Ozan Bozkurt ve Sercan Şahin Kurtulmuş’un birlikte kaleme aldığı Hikayeden Adamlar Destek Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Sosyal medya platformları üzerinden milyonların beğenisini kazanan Hikayeden Adamlar, Destek Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Sadece bir sohbeti değil aynı zamanda dostluğun birbirine açılan kapılarını samimiyetle aralayan Ozan Bozkurt ve Sercan Şahin Kurtulmuş, birlikte gülüp, birlikte düşündükleri o anları yazıya dökerken okurun da kendisini ifade etmesine, kendi hikayesini yazmasına fırsat tanıyor.

Arka Kapak Yazısı:

KIRILAN KALEMLER YAZMAYA DEVAM EDER. HEM DE KIRILDIĞI YERDEN…

Yeryüzünün en güçlü akıntısına sahip nehrinde, akıntıya karşı yüzen ve nehrin kaynağına ulaşarak imkânsızı mümküne çeviren tek balıktır Koi. Azmi ve başarıyı temsil eder. Esareti cesarete dönüştürür ve küçük bir balık olarak başladığı hikâyenin sonunda güçlü bir ejderhaya dönüşür.

Biz de, bu karmaşanın içinde unutulan değerlere, özlediğimiz inceliklere, bizi biz yapan kaynağa, özümüze ulaşmaya çalışıyoruz.

Yol bizi nereye götürür bilinmez ama bazen akıntının tersine yüzmenin de ilerleme sayıldığını biliyoruz.

Eğer karşılaştıysak, seninle aynı suda yüzüyoruz demektir. Senin için ayırdığımız sayfalara kendi hikâyeni yazmanı ve akıntıya karşı birlikte yüzmeyi diliyoruz.

Elindeki bu kitap, bir arayış içerir.

Belki de hikâyenin sonunda hepimiz, güçlü birer ejderhaya dönüşürüz, kim bilir…

edebiyathaber.net (22 Mart 2024)

Yorum yapın