Edebiyat ile modayı buluşturmaya devam ediyorlar

Şubat 7, 2017

Edebiyat ile modayı buluşturmaya devam ediyorlar

BEYMEN Club ve Can Yayınları’nın Türkiye’de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi işbirliği ile edebiyat dünyasının ünlü kitaplarını modaseverlerle buluşturan projesi, yeni setlerle zenginleşmeye devam ediyor.

060220171521580412749_2

BEYMEN Club tasarım ekibinin Türk ve dünya edebiyatının en sevilen kitaplarından ilham alarak hazırladığı t-shirt, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setleri arasına İtalya’da yaşayan dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in çok satan kitabı “İstanbul Kırmızısı” da eklendi.

Hiçbir şey aşktan önemli değildir

“İstanbul Kırmızısı” kitabından esinlenerek Mart ayında vizyona girecek filmin sloganı “Hiçbir şey aşktan önemli değildir” cümlesinin yazılı olduğu ürünler, tüm BEYMEN Club mağazalarında ve www.beymenclub.com.tr adresinde 139 TL’den satışa sunuldu.

Bu yıl Sevgililer Günü’nde farklı bir hediye almak isteyenler BEYMEN Club tasarım ekibinin Ferzan Özpetek’in “İstanbul Kırmızısı”, Jane Austen’ın “Aşk ve Gurur”, Dostoyevski’nin “Beyaz Geceler – Bir Hayalperestin Anıları”, Oscar Wilde’ın “Mutlu Prens” kitaplarından ilham alınarak hazırlanan özel setlere göz atabilir.

Kaynak: DHA (7 Şubat 2017)

Yorum yapın