Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu belli oldu

Ağustos 3, 2018

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu belli oldu

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarın bu yılki Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan.

120 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak. 

Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan 

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu yazar Mıgırdiç Margosyan olarak belirlendi. Fuar süresince düzenlenecek panel ve söyleşilerde Margosyan’ın edebiyatı, eserleri ve yaşamı ele alınacak; aynı zamanda TÜYAP tarafından kendisi için armağan kitap hazırlanacak. 

Ziyaret saatleri 

Girişin ücretsiz olduğu Diyarbakır Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü 30 Eylül 2018 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Takip edin 

Diyarbakır Kitap Fuarı web sitesi yenilendi. Fuarla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini www.diyarbakirkitapfuari.com sitesinden ve facebook/diyarbakirkitapfuari, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari hesaplarından takip edebilirsiniz. Eylül ayı içerisinde açıklanacak olan ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

edebiyathaber.net (3 Ağustos 2018)

Yorum yapın