Dinozor Genç, DC Serisi, Sevgili Süper Villians ile bu sefer kötülerin maceralarını anlatıyor

Mayıs 29, 2024

Dinozor Genç, DC Serisi, Sevgili Süper Villians ile bu sefer kötülerin maceralarını anlatıyor

Michael Northrop’un kaleme aldığı, sanatçı Gustavo Duarte’nin resimlediği Sevgili Süper Villains, Dinozor Genç tarafından Emre Mandacı çevirisiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden:

Dinozor Genç, DC evreninden muhteşem çizgi romanların oluşturduğu DC serisinde, çok beğenilen Sevgili Justice League’in ardından şimdi de Sevgili Süper Villains’ı okurlarla buluşturuyor! Anti kahramanların dünyasının perdelerini aralayan kitapta çocuklar bu defa Catwoman’dan Lex Luthor’a, Harley Quinn’den Black Manta’ya sorular soruyor ve yanıtlarını, macera dolu öykülerle alıyorlar. New York Times’ın çok satan yazarlarından Michael Northrop’un kaleme aldığı, sanatçı Gustavo Duarte’nin resimlediği Sevgili Süper Villains, çizgi roman tutkunlarını bir kez daha iyiyle kötünün, süper kahramanlarla kötü şöhretli asillerin ezeli mücadelesini yakından görmeye davet ediyor.

Ayrıntı Yayınları’nın ilk gençlik kitapları markası Dinozor Genç’in DC serisinden çıkan çizgi romanlar, DC Comics kahramanlarını takip eden geniş bir okur kitlesi tarafından çok seviliyor. Benzerlerinden farklı olarak, içinde cinsiyetçilik ve şiddet öğeleri barındırmayan, eğlenceli resimlemesiyle yumuşak, renkli ve gündelik hayat konularını ele alan Dinozor Genç logolu DC serisi, sunduğu nitelikli çizgi romanlarla bu alanda önemli bir ihtiyacı karşılıyor.

Dinozor Genç’in DC evreninden gen çokurlara taşıdığı muhteşem çizgi romanlara şimdi de, Sevgili Süper Villains ekleniyor. Tüm dünyada çok beğenilen Sevgili Justice League’in yaratıcıları Sevgili Süper Villains’ta genç okurları budefa, kötülükte oldukça iyi olan Catwoman, Lex Luthor, Harley Quinn, Goril Grood, Giganta, Sinestro,Katana ve Black Manta’nın aynı zamanda kargaşa dolu hikâyeleriyle tanıştırıyor. Bu defa kötülerin maceralarını anlatıyor. Michael Northrop’un kaleme aldığı çizgi romanın muhteşem resimleri Gustavo Duarte’nin, renklendirmesi Cris Peter’ın, kaligrafileri ise Wes Abbott’un imzasını taşıyor.

Sevgili Süper Villains’te DC’nin kötü şöhretli asilerinin hayatlarına bir giriş yapıyorsunuz. Bu kitapta çocuklar acımasız suçlulara yazıyor ve karanlık tarafta hayatın nasıl olduğunu soruyorlar. Satır aralarını okursanız kötülerimizin büyük işler çevirdiğini fark edebilirsiniz! Justice League zamanında gelip onları durdurabilecek mi?

Alo Kötülük Hattı’na yazıp öğrenebilirsiniz!

edebiyathaber.net (29 Mayıs 2024)

Yorum yapın