Dijital kitabım her zaman benimle olsun diyenler

Aralık 14, 2017

Dijital kitabım her zaman benimle olsun diyenler

D&R, dijital kitabım her daim benimle olsun, diyenler için ayrıcalıklı okuma keyfi sunan Kobo e-kitap okuyucularda indirim fırsatları sunuyor.

14-31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kobo e-kitap okuyucu kampanyası kapsamında kitap okuma keyfini dijitalde yaşamak isteyenler için, Kobo Aura’lar 519 TL yerine 419 TL’den satışa sunulurken, Yeni Kobo Aura H20’lar ise 799 TL yerine 699 TL’den satışa sunulacak.

Kobo Aura’lar da 6 inç önden aydınlatmalı ekranıyla ekonomik bir tanışma imkânı sunuyor. Tamamen ayarlanabilir ComfortLight özelliğiyle okuma biçiminize ışık katan Kobo Aura, 11 farklı yazı tipi ve 40’tan fazla boyut arasından seçim yaparak en rahat okuma konforu yaratıyor.

4GB hafızasıyla 3.000 adet kitabı yanınızda taşıyabileceğiniz Kobo Aura, 2 aya kadar pil ömrüyle de fark yaratıyor.

Yeni Kobo Aura H20 ise artık yepyeni ve daha aydınlık bir okuma deneyimi sunuyor. HD dokunmatik ekranıyla baskı kalitesinde okuma fırsatı sunan Yeni Kobo Aura H20, ComfortLight PRO özelliğiyle de mavi ışığa maruz kalmadan, uyumadan önce kitap okumayı sevenlerin vazgeçilmezi oluyor. 8 GB bellek sayesinde 6.000 adet e-kitabı yanınızda taşıyabildiğiniz Yeni Kobo Aura H20, su geçirmez özelliği sayesinde 2 metreye kadar suyun içinde 60 dakika kadar bozulmadan kalabiliyor.

edebiyathaber.net (14 Aralık 2017)

Yorum yapın