Didem Ergin, özgün dili ve yaklaşımıyla kendine doğru adım atmak isteyenlere içten bir davet sunuyor

Ocak 24, 2024

Didem Ergin, özgün dili ve yaklaşımıyla kendine doğru adım atmak isteyenlere içten bir davet sunuyor

Didem Ergin’in “Elbet Açacak İçimdeki Nilüfer” adlı kitabı Nemesis Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Sürekli olarak “Ben neden böyleyim?” diye kendini sorgulayan Deniz, içindeki  zalim sesle daha şefkatli bir ilişki geliştirebilmenin ve kendini anlama yolculuğunun içindedir. Hem ailesinden hem de yaşadığı şehirden uzaklaşırken edindiği farkındalıklar sayesinde kendisiyle kurduğu hırçın ilişkisine bir anlayış ve yumuşama hâkim olur. Hayatın zorlukları herkeste olduğu gibi ona da manevi öğretmenlik yapmaya başlar…
 
Stanford Üniversitesi Şefkat Elçisi Didem Ergin, yıllardır üzerine çalıştığı Budist öğretileri bilimsel yöntemlerle harmanlayarak bir kadının şefkat yolculuğunu okurla paylaşıyor. Özgün dili ve yaklaşımıyla, kendine doğru içsel bir adım atmak isteyenlere içten bir davet sunuyor.

Hayat dediğimiz yolculukta insan olmaya çabalarken deneyimlediğimiz engebelere karşı yalnız hissetmek istemediğinizde rahatlıkla bu kitabı kendinize hediye edebilirsiniz.

Canan Ergüder, Oyuncu
 
Didem Ergin, zihnimizi dönüştürme kapasitesine sahip öz şefkatin gücünü, dokunaklı ve hayat dolu bir hikâye aracılığıyla bizimle paylaşıyor.

Nörocerrah Prof. Dr. James Doty, Stanford Üniversitesi
Şefkat ve Diğerkamlık Araştırma ve Eğitim Merkezi (CCARE)  Direktörü

edebiyathaber.net (24 Ocak 2024)

Yorum yapın