Dan Brown’ın ilk resimli çocuk kitabı çok yakında Türkiye’de

Ağustos 21, 2020

Dan Brown’ın ilk resimli çocuk kitabı çok yakında Türkiye’de

Dan Brown’ın yazdığı, Susan Batori’nin resimlediği “Hayvanlar Senfonisi”, 3 ve üzeri yaş grubu için İpek Demir Gedik çevirisiyle Altın Kitaplar tarafından 1 Eylül’de yayımlanıyor.

Tanıtım bülteninden

Dan Brown Hem Yazdı Hem Besteledi

Dan Brown’ın sesli kitap özelliği taşıyan ilk resimli çocuk kitabı Hayvanlar Senfonisi 1 Eylül’de tüm kitapçılarda

New York Times’ın en çok satanlar listesinin bir numaralı yazarı Dan Brown, Maestro Fare ve müzisyen arkadaşlarının eğlenceli, gizemli ve müzikli maceralarının anlatıldığı ilk resimli kitabı Hayvanlar Senfonisi ile çocuklarla buluşuyor.

Bu keyifli macerada her bir kahramanın çocuklara vermek istediği bir sırrı var. Maestro Fare, çocukları pek çok sürprizle karşılıyor; ipuçları veren karışık harfler ve hatta çözülmesi gereken şifreli mesajlar onları bekliyor. Dan Brown, bu kitabında kendi bestelerini de okurlara sunuyor. Besteler, kitabın yayımlanmasının ardından sayfalardaki QR kodları telefona okutularak ücretsiz olarak dinlenebilecek.

Yazar Hakkında

Dan Brown

Her zaman iyi bir hikâyeciydi. Üç yaşından beri ritimlere ve bulmacalara düşkün olan Dan, hikâyelerini kitaplar, müzikler ve şiirler aracılığıyla küçük büyük tüm kitap kurtlarıyla paylaşmayı seviyor. Dan Brown uluslararası çok satanlar listelerinde bir numara olan Da Vinci Şifresi gibi dünya çapında fenomen olmuş birçok kitabın yazarıdır. Hayvanlar Senfonisi, yazarın ilk resimli kitabıdır. Dan Brown, sarı labradoru Winston ile New England’da yaşamaktadır.

Çizer Hakkında

Susan Batori

Eşi Robert ve kedisi Kamilla ile Budapeşte, Macaristan’da yaşamaktadır. Macaristan Güzel Sanatlar Akademisi’nde grafik tasarımı eğitimi almıştır. Susan, 2013 yılından beri çocuk kitapları illüstratörü olarak çalışmaktadır.

edebiyathaber.net (21 Ağustos 2020)

Yorum yapın