Çekinmeden konuşmayı ve özgüvenle parıldamayı öğrenin

Haziran 25, 2019

Çekinmeden konuşmayı ve özgüvenle parıldamayı öğrenin

Emily Roberts’ın “Kendini İfade Et” adlı kitabı, Denis Gürcü çevirisiyle Sola Unitas Yayınları tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Bir genç kız olmak kolay değil, bu nedenle işin sırrı özgüvenle iletişim kurmak; özellikle de işler zorlaştığında. Gençlik yıllarınız kim olduğunuzu keşfettiğiniz, daha bağımsız bir birey haline geldiğiniz ve arkadaşlarınızla aranızda gerçek bir bağ inşa ettiğiniz yıllar. Ama en yakın arkadaşınız artık acımasız birine dönüştüğünde ya da ebeveynleriniz bir türlü sizi anlamadığında kendinizi hüsrana uğramış ve sağlıklı bir şekilde kendini ifade edemeyen bir hâlde bulabilirsiniz. Bu durumda sağlıklı ve verimli bir şekilde iletişim kurmanıza yardım edecek bir yol haritanız olsun istemez miydiniz?

Eğlenceli ve faydalı ipuçlarıyla dolu bu rehber, gerek arkadaşlarınızla ya da ebeveynlerinizle konuşmak olsun, gerek zorba öğrencilerle, arkadaş gruplarıyla ya da hoşlandığınız kişiyle ilgili durumlarla başa çıkmak olsun, size her durumda kendinizi nasıl ifade edebileceğinizi öğretecek. Aynı zamanda moraliniz bozukken çekinmeden konuşma, kendinizden emin olma ve yoğun duygular sizi ele geçirmeye çalışırken sakin kalma yollarını da keşfedeceksiniz.

  • Duygularınızın ve hislerinizin kontrolünü ele alın.
  • Dostlarınızla ilişkilerinizi yönetin
  • Sosyal medya ve mesajlaşma sorunlarını çözün

“Bu kitap ergenlik çağındaki gençler ve aynı zamanda ebeveynler ve uzmanlar için harika bir kaynak.”

– Dr. Drew Pinsky

Emily Roberts, genç kızların güçlenmesine destek olan lisanslı bir psikoterapisttir. Amerika’da Dr. Oz, Dr. Drew gibi önemli isimlerin tavsiye ettiği kişilerden biri hâline gelmiştir.

edebiyathaber.net (25 Haziran 2019)

Yorum yapın