Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın yeni kitabı çıktı

Haziran 14, 2019

Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın yeni kitabı çıktı

Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın yeni kitabı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin Destek Yayınları etiketiyle okuyucuyla buluştu.

Tanıtım bülteninden: 

Evrendeki her şeyin bir enerji alanına sahip olduğunu biliyoruz. Peki, bedenimizin, düşüncelerimizin, duygularımızın ve ruhumuzun enerjisini nasıl yükseltebiliriz? Enerjimizi yükselterek neleri değiştirebiliriz? Pozitif titreşimleri hayatımıza çekebilmek için neler yapmalıyız? Tüm bu soruların yanıtını ve çok daha fazlasını Ayşe Tolga’nın yazdığı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin’de bulacaksınız. Kitapta yer alan çalışmalar eşliğinde hafifleyip yukarı çıkacak, Dünya’nın değişen enerjisine uyum sağlayarak sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenin yollarını bulacaksınız.

Arka Kapak Yazısı: 

Canlı cansız her şeyin enerjisi var. Dolayısıyla her şey titreşimden ibaret… İnsan da, düşünce de, sevgi de, besin de, eşya da…

Elbette Dünya da bir enerji alanına sahip… Üstelik dört buçuk milyar yaşındaki Dünya’nın enerji alanı büyük bir değişim sürecinden geçiyor. Hepimiz Dünya’nın geçirdiği değişimden etkileniyoruz. Bu yüzden bedenimizin tüm enerji alanı, atom altı düzeyden hücresel düzeye kadar yepyeni bir dengeyle tanışıyor ki, bu köklü değişim elbette hayatımızı ve sağlığımızı fazlasıyla etkiliyor. Hatta büyük bir içsel biyolojik gerilime sebep oluyor. Beraberinde hastalıkları, yorgunluğu, duygusal kaosları ve çalkantılı ruh hallerini de getiriyor.

O halde kimler hal böyleyken dünyanın değişen titreşimiyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam inşa edebilecek, kimler sonsuz ve yıkıcı bir kaosla mücadele içinde sağlıksız ve mutsuz bir yaşama mahkûm kalacak?

Binlerce yıllık kadim kaynakların da işaret ettiği gibi, değişime ayak uydurabilenler, sağlıklı ve mutlu bir yaşam deneyimleyebileceklerdir.

Bu yüzden “titreşim” üzerinde bilinçli çalışmak hem yaşam kalitesini fazlasıyla etkileyecektir hem de değişim sürecinin kaosa dönüşmesine izin vermeyecektir.

Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın kaleme aldığı TİTREŞİMİNİ YÜKSELT HAYATIN DEĞİŞSİN düşüncelerimizden yediğimiz besinlere, içtiğimiz sudan kullandığımız eşyalara kadar çok geniş bir alanda titreşimi yükseltmenin ve titreşimi yüksek bir dünyada sağlıklı bir yaşam inşa etmenin incelikleriyle ve teknikleriyle dolu bir yol haritası olarak dünyanın değişim sürecine rehberlik edebilecek nitelikte zengin ve kullanışlı bir kitap…

“Evrenin sırlarını bulmak istiyorsan, enerji, frekans ve titreşimi düşün.” -Nikola Tesla

edebiyathaber.net (14 Haziran 2019)

Yorum yapın