Masthead header

Bu romanın başrolünde kedi ve aşk var

Gençlik kitaplarıyla tanınan Melinda Metz’in ilk yetişkin romanı Patime Anlat, Esra Doğu çevirisiyle hep kitap tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Jamie ve kedisi MacGyver’ın eğlenceli hikâyelerini anlatan Patime Anlat, herkesi sürükleyici bir maceraya davet ediyor.

Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Ama hayatında en son istediği şey bir erkek… Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir siteye taşınıp tüm geçmişini geride bırakmış ve kedisi MacGyver ile başladığı yeni yaşamında ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyor. Jamie, bu dönemi kimsenin bozmasına izin vermeyecek. David adındaki adam bile bu kararı değiştiremez. Çok yakışıklı olsa da fark etmez. Birbirinden güzel cupcake’ler yapsa da…

Ama kedisi MacGyver’ın onun için bambaşka planları var. MacGyver, biricik insanının mutlu olmasını, yalnızlık kokusundan kurtulmasını istiyor. Sadece sahibinin değil, insanların hiçbirinin yalnızlık kokmasını istemiyor. Bunu engellemek için de her şeyi yapıyor. Bu, geceleri insanların evinden bir şeyler aşırıp diğer evlere taşımak anlamına gelse bile. Başta insanı olmak üzere bütün yalnızların mutluluğu iki patisinin ucunda… MacGyver tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek!

edebiyathaber.net (10 Temmuz 2018)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r