Masthead header

Birazoku.com’dan Edebiyat Haber okurlarına %10 indirim

Birazoku.com‘un Edebiyat Haber okurlarına özel sunduğu % 10 indirimden faydalanmak için,  tüm alışverişlerinizde kupon kodu bölümüne “EdebiyatHaber” yazmanız yeterli.

Online alışverişte kitapseverlerin en büyük sıkıntılardan biri, satın alacakları kitabın sayfalarını karıştıramamak. Birazoku.com, kullanıcıların bu isteğine cevap veren bir online kitap satış sitesi.

300 bin tekil ziyaretçiye sahip olan Birazoku.com, kullanıcıların satın alınacak kitabın ilk bölümlerini okumasına izin veriyor. Kullanıcılar satın almak istedikleri kitabı biraz daha tanıyarak, satın alma kararını verebiliyor. Bunun için kullanıcılardan bir ücret de talep edilmiyor.

Birazoku.com’un online kitap satışı yanında farklılaşan kategorileri de bulunuyor. Kalemimden.birazoku.com bölümüyle amatör yazarlara destek veren site, ‘Facebook Söyleşileri’yle diğer kitap platformları arasında dikkat çekiyor.

75 TL. ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunan birazoku.com‘un teslimat sırasında ödeme seçeneği de bulunuyor.

Birazoku.com’a sosyal ağlardan ulaşmak için FacebookTwitterGoogle+ ve Pinterest hesaplarınızı kullanabilirsiniz.

Biraz oku, sonra al’ sloganıyla yola çıkan Birazoku.comdan yapacağınız alışverişlerde %10 indirim kazanmak için kupon koduna  “EdebiyatHaber” yazmanız yeterli.

edebiyathaber.net (17 Ekim 2012)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r