“Babil’den Günümüze İsrail-Amerikan Kehanetleri” yayımlandı

Ağustos 27, 2019

“Babil’den Günümüze İsrail-Amerikan Kehanetleri” yayımlandı

Dr. Ramazan Kurtoğlu’nun “Babil’den Günümüze İsrail-Amerikan Kehanetleri” adlı kitabı Destek Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Her kitabıyla gündem yaratan Dr. Ramazan Kurtoğlu yine taşları yerinden oynatacak bir kitapla okurlarıyla buluşuyor! Ramazan Kurtoğlu, yeni kitabı Babil’den Günümüze İsrail-Amerikan Kehanetleri‘nde Amerika ile nefret ya da hayranlık dışında bir Türk-Amerikan ilişkisi kurabilmek için ABD’nin ne olup ne olmadığını en iyi şekilde anlamamızı sağlayacak bilgiler veriyor.

Arka Kapak Yazısı:

Cumhuriyet Türkiyesi, 10 Kasım 1938’den beri sistemli bir şekilde irtifa kaybetti, günümüzde Osmanlı Türkiyesi’nin 1838-1918 şartlarını yaşıyor.

Milli güvenliğimizin can damarlarından Türk tarımı çökertildi. Stratejik önemi haiz şirketler, limanlar ve müesseseler çok kolay ve pırasa fiyatına elden çıkarıldı. Türk bankacılık sistemi yabancıların eline geçmek üzere. Sigorta şirketlerimizin sermaye paylarının çoğunluğu ellerine geçti bile. TÜİK’in Aralık 2018 verilerine göre 4,5 milyon Türk işsiz. İşsizlerimizin dörtte biri üniversite mezunu.

Türk milleti karnını doyurmanın derdine düşürüldü.

Yabancılara toprak satışı, başta GAP bölgesinde üçüncü şahıslar üzerinden İsrail’in aldığı 450 bin dönüm olmak üzere artık Türkiye’nin milli güvenliğini tehdit etmektedir.

Eskiden sağcı veya solcu tanımlaması içerisinde suni bir ayrıma tabi tutulmuş, milli düşünen, önce vatan ve Türk milleti diyen aydınlar paranoyak olmakla suçlanmakta, türlü komplolarla yıldırılmaya çalışılmaktadır.

Büyük çoğunluğu Türk milliyetçisi-dindar olan milletimizin gönlünden Türklük ve vatan sevgisi sökülmeye çalışılmakta, dindarlığı da “dinci” seviyesine indirgenmek istenmektedir. FETÖ ve benzeri tarikat/cemaatler İslam’a ve Türk milletine ihanet etmişler-etmektedirler. Pek çok tarikat ve cemaat etnik çentikli tabana yaslanmakta ve/veya benzer zihniyet tarafından kullanılmaktadır. Türk vatanının parçalanması için Evanjelist-Kabalist U$A, İsrail, AB ve içerideki “ceberutlar” el ele, her Türk’ün korumakla mükellef olduğu, şeref ve namusumuz olan Cumhuriyet Türkiyesi’ni yıkmak istiyorlar. İslamcı geçinenler şirketlerinin CEO’luğuna dün bol bol sövdükleri Yahudileri getirmekten çekinmiyorlar. Varlığımız büyük bir kuşatma altında ve bunun çıkış yolu da ancak ve ancak silkelenip kendimize gelmemizle mümkün!

Yazar Hakkında:

Antalya-Serik doğumlu olan Kurtoğlu, ilkokul, ortaokul ve Aksu Öğretmen Lisesi’ni Antalya’da bitirdi.

Atatürk Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, The University of British Columbia-Vancouver-Kanada, University of California San Diego, University of Pennsylvania-Philadelphia, University of California- Irvine-ABD’de; lisans, lisansüstü, genel İngilizce, akademik İngilizce ve doktora eğitimi gördü.

Kısa bir süre kamu görevinden sonra Türkiye’nin en büyük özel sektör kuruluşlarında finansman müdürü, genel müdür muavini ve genel müdür olarak görev aldı.

Akademik ve aktüel olmak üzere yurtdışı ve yurtiçinde muhtelif gazete ve dergilerde çok sayıda makalesi yayımlanan Kurtoğlu’nun uzmanlık alanı, davranış bilimleri, global operation management, dinler tarihi, finans ve uluslararası finansman olup İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesidir.

Kurtoğlu, 300’den fazla televizyon programına katılmış, 900’den fazla konferans vermiştir.

edebiyathaber.net (27 Ağustos 2019)

Yorum yapın