Atiye’ye ilham olan romanın devamı raflarda

Eylül 11, 2020

Atiye’ye ilham olan romanın devamı raflarda

Songül Boybaş’ın “Dünyanın Uyanışı II” adlı romanı Küsurat Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Netflix Orijinal yapımı Atiye’ye ilham olan Dünyanın Uyanışı romanın ardından merakla beklenen, serinin devam kitabı Dünyanın Uyanışı IIKüsurat Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı!

Dünyanın Uyanışı II, bereketli toprakların gizemine ışık tutuyor. Macera dolu bu roman, her şeyin sonsuzluğa uzandığı dünyayı gözler önüne seriyor. Yayımlandığı dönemde on binlerce okura ulaşan Atiye’nin yolculuğu tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam ediyor!

“Hayata kafa tutan kız çocuğunun içgüdüsüdür dağılıp gitmek; her şeyi soldan sağa, siyahtan beyaza doğru değiştirmek, bilinmezliğe yürümek… Alev alev ve çocuksu bir masumiyetle…”

Bereketli topraklardan yayılan enerji nihayet sahibini buldu. Yeniden doğuşuyla beden ve zihninin sınırlarını en baştan keşfeden Atiye başkalarının göremediklerini gören, duyamadıklarını duyan, mucizeler yaratandı artık. Çünkü Göbeklitepe ona bir hediye verdi. Büyük bir sorumluluğu vardı. Dünyayı bekleyen karanlığı durdurmak, insanlığı felaketten kurtarmak için sayılı günleri kalmıştı. Ama zamandan dışarı adım atmanın yolu yoktu. Zaman her şeyi kaplayan, üretken bir rahim gibiydi. Ve her uyanış bir bellek kaybına gebeydi.

Geçmişin, geleceğin ve Boyut Kapılarının anahtarı Atiye’nin ellerinde filizleniyordu. Atiye biliyordu, yaşam seçimlerden ibaretti. Peki, her seçim başka bir olasılıkta başka bir yaşam ihtimalini yaratıyorsa?

Satın almak için tıklayın.

edebiyathaber.net (11 Eylül 2020)

Yorum yapın