Masthead header

Yaz(ı) Kampı şubat ve martta Antalya’da

Beş yıldır Bodrum’da Gümüşlük Akademi’de eğitmen, danışman ve yazar Yasemin Sungur tarafından düzenlenen Yaz(ı) Kampı şubat ve mart aylarında  Antalya’da düzenleniyor.

Antalya’da 6 günlük bir atölye olarak 2 bölüm halinde gerçekleşiyor. İlk bölüm 15-16-17 Şubat ikinci bölüm ise 8-9-10 Mart tarihleri arasında düzenleniyor.

Sungur, Antalya’daki Yaz (ı) Kampı hakkında şu bilgileri verdi: “Antalya’da ilk bölüm çalışmamız 3 + 3 olacak şekilde 6 gün. Sonrasında ayda 1 günlük buluşmalar ile ve online çalışmalar ile devam ediyoruz.”  Yasemin Sungur, Yaz (ı) Kampı’na katılanların neler yaşayacakları hakkında şunları söyledi. “Katılımcılar neden yazmak istiyorlar, ne yazmak istiyorlar bu konuda kendilerini keşfediyorlar. Kamp süresince metin okuması yapacağımız kitaplar oluyor. Yazıyla ilişkimizi geliştiriyoruz. Zihnimizi yazmak konusuna alıştıracak, çalışmalar yapıyoruz. Okumak ve yazmak aslında bireysel yalnız yapılan çalışmalardır. Bu çalışma sırasında katılımcılar birbirinden de öğreniyorlar. Sadece okumak değil; analiz ederek okumak, okuduğu metin üzerinde düşünmek, fikir yürütmek, nitelikli okur olmak…”

Terranova Eğitim Danışmanlık’ın iş birliğiyle ile Yasemin Sungur tarafından düzenlenen Antalya’daki kamp hakkında bilgi almak için  0242-316 07 47 0530-112 09 79 ve 0532 265 79 46 numaralı telefonlar aranabilir.

edebiyathaber.net (31 Ocak 2019)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r